Aukcja 74. Poczta obozu Murnau

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
19353

1945 Poczta Bloku D - Wyzwolenie obozu, znaczek z uszkodzoną cyfrą 8 w dacie wyzwolenia 28*IV*1945, gwarancja Schmutz.

500 PLN
19354

1945 wyzwolenie obozu, odbitka z unieważnionej matrycy, gwarancja.

40 PLN
19355

1945 znaczek z nadrukiem z okazji wyzwolenia obozu, gwarancja Schmutz.

200 PLN
19356

1945 Poczta Bloku D, kasowany znaczek przedrukowy, gwarancja Schmutz.

200 PLN
19357

1945 Orzeł Biały, jednostronnie cięty znaczek za 5 mk. na papierze białym gładkim grubym, gwarancja Krawczyk.

Fi.16x
100 PLN
19358

1945 orzeł biały, gwarancja Kronenberg.

Fi.16y
360 PLN
19359

1945 list nadany 31.SEP przez Komitet Polski w Monachium do Polskiego Ośrodka Wojskowego w Murnau, który powstał na terenie byłego Oflagu VIIA, kasownik odbiorczy 2.10, sygnowano na odwrocie Bolesław SKIRMUNT.

500 PLN