Aukcja 73. Niemcy

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
15821

1982 RFN, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH24
10 PLN
15822

1991 RFN, zeszycik ze znaczkami samoprzylepnymi, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH27
20 PLN
15823

1993 RFN, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH29
10 PLN