Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
8443 |
1877 list z Lublina do Kurgany w Rosji. | |
| 100 PLN | |
8444 |
1879 rosyjska całostka stosowana na Ziemiach Polskich, koperta za 7 kop, rozmiar: 145x81mm; dobry stan zachowania (na odwrocie minimalne przebarwienia). | Mi.U25C |
| 70 PLN | |
8445 |
1880 list z Kajdanowa na odwrocie stempel ambulansowy "pocztowyj wagon N 42". | |
| 150 PLN | |
8446 |
1871 trójkolorowa frankatura na składanym liście z Warszawy do Berlina. | Fi.15y, 18x, 19x |
| 600 PLN | |
8447 |
1889 Volumina Legum tom IX wydawnictwa Komisji Prawniczej Akademii Umiejętności w Krakowie, 501 stron, w tym krótka wzmianka "Bezpieczeństwo listów" często przywoływane w literaturze filatelistycznej. | |
| 250 PLN | |
8448 |
1938 "Trąbka i sygnały pocztowe" Włodzimierza Polańskiego, 15 stron w płóciennej oprawie. | |
| 250 PLN | |
8449 |
1968 list z Warszawy 21.11.68 do Berlina nadany w ekspedycji pocztowej na dworcu kolejowym, rosyjskie znaczki unieważnione kasownikiem z literami BW w środku (droga Bydgoszcz - Warszawa), datownik ekspedycji dworcowej i pruski stempel graniczny, bardzo ładny stan zachowania, fotoatest. | Mi.18x, 19x, 21x |
| 1 300 PLN | |