Aukcja 72. Polonica na znaczkach zagranicznych

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
7861

1979 200-lecie śmierci Kazimierza Pułaskiego, amerykańska całostka z prywatną ilustracją skasowana 11.OCT w pierwszym dniu obiegu.

25 PLN
7862

1982 250-rocznica urodzin Jerzego Waszyngtona, dekoracyjna koperta z portretami Tadeusza Kościuszki i Kazimierza Pułaskiego ofrankowana i ostemplowana 22.II w Mount Vernon miejscu urodzin Jerzego Waszyngtona, wydawnictwo, dochód ze sprzedaży którego przeznaczono dla Polski w czasie stanu wojennego.

30 PLN
7863

1985 45 rocznica udziału Polskich Sił Powietrznych w Bitwie o Anglię, karta ostemplowana okolicznościowo 14.IX w Londynie; znaczek z perforacją prywatną PFF.

40 PLN
8011

1934 III Rzesza, Reichsparteitag, specjalna propagandowa karta pocztowa (Festpostkarte) ostemplowana okolicznościowo 11.9 w Norymberdze wysłana do Berlina; dobry stan zachowania.

Mi.546
200 PLN