Aukcja 71. Rosja

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
68228

1947 ZSRR, 700 lat Moskwy, blok czysty.

Mi.Bl.10II
130 PLN
68229

1950 ZSRR, 30 Lat Radzieckiego Filmu, znaczek czysty.

Mi.1445
100 PLN
68230

1950 ZSRR, metro moskiewskie, seria czysta.

Mi.1484-90
80 PLN
68231

1950 ZSRR, 50 rocznica śmierci I.Ajwazowskiego, seria czysta z odmianami kolorów.

Mi.1522-24a i b
125 PLN
68232

1950 ZSRR, projektowane drapacze chmur w Moskwie, seria czysta.

Mi.1527-34
1 000 PLN
68233

1952 ZSRR, sporty zimowe, seria czysta.

Mi.1619-20
25 PLN
68234

1952 ZSRR, 15 lat Stalinowskiej Konstytucji, bardzo poszukiwana seria czysta.

Mi.1627-30
400 PLN
68235

1952 ZSRR, 150 rocznica urodzin Pawła Nachimowa, znaczek czysty.

Mi.1642
15 PLN
68236

1953 ZSRR, 125 rocznica urodzin Lwa Tołstoja, znaczek czysty.

Mi.1676
30 PLN
68237

1953 ZSRR, 50-lecie KPZR, znaczek czysty.

Mi.1681
20 PLN
68238

1954 ZSRR, 125 rocznica śmierci A.Gribojedowa, znaczek czysty z rzadkim ząbkowaniem 12,5:12.

Mi.1693C
35 PLN
68239

1954 ZSRR, Wszechzwiązkowa Wystawa Rolnicza, seria czysta.

Mi.1731-36
35 PLN
68240

1955 ZSRR, 85 urodziny Lenina, seria czysta.

Mi.1756-58
30 PLN
68241

1956 ZSRR, malarstwo W.G.Perowa, seria czysta.

Mi.1826-28
15 PLN
68242

1956 ZSRR, 86 rocznica urodzin W.I.Lenina, znaczek czysty.

Mi.1829
25 PLN
68243

1956 ZSRR, 100 rocznica urodzin I.Franko, znaczek czysty z rzadkim ząbkowaniem 12.

Mi.1869A
25 PLN
68244

1956 ZSRR, Machmud Aiwasow, znaczek kasowany z podpisem Muchamed.

Mi.1871 IA
60 PLN
68245

1958 ZSRR, 200 rocznica Akademii Sztuki, znaczek czysty.

Mi.2074
15 PLN
68246

1958 ZSRR, konferencja ministrów poczty, znaczki czyste: błędnodruk z odwróconą flagą czeską i drugi nakład - poprawiony.

Mi.2084I+II
80 PLN
68247

1958-59 ZSRR, samoloty, komplet trzech serii ciętych.

Mi.2106-08,69-71,93B
75 PLN
68248

1958 ZSRR, 100-lecie znaczka rosyjskiego, seria cięta.

Mi.2114, 18-19 B
30 PLN
68249

1958 ZSRR, kongres architektoniczny w Moskwie, blok czysty.

Mi.Bl.26
25 PLN
68250

1959 ZSRR, Ogólnozwiązkowa wystawa przemysłowa, seria czysta.

Mi.2188-89
10 PLN
68251

1960 zestaw znaczków radzieckich z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych.

250 PLN
68252

1961 ZSRR, XXII zjazd KPZR, znaczek przedrukowy na srebrnej folii, czysty.

Mi.2541
80 PLN