Aukcja 71. Poczty miejskie 1914-1918

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
60861

Fi.1-5A
Mi.I-V
400 PLN
60862

Fi.1-5A
120 PLN
60863

1918 Luboml, seria znaczków poczty miejskiej.

Fi.1-5A
40 PLN
60864

1918 Luboml, znaczki poczty miejskiej z odwróconymi nominałami.

Fi.2-5As
35 PLN
60865

Fi.2l
800 PLN
60866

1918 Przedbórz, II wydanie, ząbkowana liniowo ZL 10 seria czysta, 2 gr. typ 1, 4 gr. typ 1, 6 gr. typ 2 i 10 gr. typ 1, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja z opisem typu Krawczyk (1), z opisem typów Mikstein (3), Falkowski (3).

Fi.3-6 ZL10
380 PLN
60867

Fi.3-6B
Mi.3-6B
160 PLN
60868

Fi.3-6B
120 PLN
60869

1918 Przedbórz, II wydanie, ząbkowana liniowo ZL 11,5 seria czysta, 2 gr. typ 2, 4 gr. typ 1, 6 gr. typ 2 i 10 gr. typ 2, poza lekkimi zmatowieniami na gumie w ładnym stan zachowania, gwarancja z opisem typu Schmutz (2), z opisem typów Rachmanow (2), Falkowski (1).

Fi.3-6B ZL11,5
Mi.3-6B
300 PLN
60870

1918 Częstochowa, karta pocztowa wysłana 4.VI z miejscowości Reichenberg (obecnie Liberec), przesyłka dostarczona przez Pocztę Miejską 11.VI; stempelek cenzury, walor w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja.

Fi.3a
600 PLN
60871

Fi.4-6
360 PLN
60872

1918 Przedbórz, znaczek drugiego wydania, gwarancja.

Fi.6B
80 PLN
60873

1918 Żarki, III wydanie, seria kasowana (Mi.135 euro), gwarancja Krawczyk.

Fi.7-9
120 PLN
60874

1918 Żarki, III wydanie, seria czysta ((ze standardową dopłatą za ** Mi.360 euro), piękny stan, gwarancja Mikstein, Falkowski, Nassalski, Perzyński.

Fi.7-9
180 PLN
60875

Fi.7-10B
Mi.7-10A
80 PLN
60876

1918 Przedbórz, znaczek trzeciego wydania, gwarancja.

Fi.7B
15 PLN
60877

1918 Przedbórz, znaczek czwartego wydania, gwarancja.

Fi.13B
12 PLN
60878

1918 Warszawa, "10 FENYGÓW" - czerwonoliliowy stempelek opłaty doręczeniowej IV wydania, widokówka z miejscowości Nowe Miasto, wysłana 30.3 z Rawy; dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz.

Fi.13a
80 PLN
60879

1918 Warszawa, "10 FENYGÓW" - czerwony stempelek opłaty doręczeniowej IV wydania, list wysłany 13.2 z Berlina; czerwony stempelek niemieckiej cenzury w Poznaniu; całość w dobrym stanie zachowania; gwarancja Krawczyk.

Fi.13c
120 PLN
60880

Fi.14B
17 PLN
60881

1918 Przedbórz, V wydanie, seria cięta, niegumowana - tak wydano część nakładu, sygnowana WUZET lub LR, gwarancja Brajer (1), Falkowski (4).

Fi.15-18A
Mi.15-18C
50 PLN
60882

1918 Przedbórz, V wydanie, kasowana seria ząbkowana ZL 11,5, gwarancja.

Fi.15-18B
Mi.15-18B
50 PLN
60883

1918 Tarnów, znaczek III wydania z odwróconym i przesuniętym nadrukiem.

50 PLN
60884

1918 Tarnów, znaczki III wydania.

80 PLN
60885

1918 Warszawa, kartka z Będzina do Warszawy, stempel opłaty doręczeniowej.

50 PLN
60886

1918 Kalisz, znaczek z nadrukiem pierwszego wydania, gwarancja.

65 PLN
60887

1918 Kalisz, zestwa znaczków z nadrukami lokalnymi.

90 PLN
60888

1918 kartka żywnościowa Wydziału Aprowizacyjnego miasta Lublina.

30 PLN
60889

1919 Chęciny, seria czysta z pełną oryginalną gumą.

Fi.1-8
150 PLN
60890

Fi.1-8B
320 PLN