Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
64631 |
1947 "II OGÓLNOPOLSKI ZJAZD ZW. ZAW. PRAC. POCZT i TELEKOMUNIKACJI" Szczecin, znaczek na karcie ostemplowany okolicznościowo 17.VI (Myślicki 47 016). | Fi.418 Mi.454 |
| 20 PLN | |
64632 |
1947 wydanie przedrukowe, parka z przesuniętym poziomo w lewo nadrukiem. | Fi.418 Mi.454 |
| 35 PLN | |
64633 |
1947 wydanie przedrukowe, marginesowy czworoblok znaczków ciętych za 5/6 zł., gwarancja Schmutz. | Fi.418 nz Mi.454U |
| 900 PLN | |
64634 |
1947 wydanie przedrukowe, komplet odmian a, b i c. | Fi.418a, b, c Mi.454 |
| 30 PLN | |
64635 |
1947 wydanie przedrukowe, marginesowa parka znaczków za 5/6 zł., lewy z mocno, a prawy z lekko zalanym czerwonym nadrukiem, gwarancja Krawczyk. | Fi.418a B Mi.454 |
| 120 PLN | |
64636 |
1947 wydanie przedrukowe, znaczek z nadrukiem w kolorze pomarańczowym. | Fi.418b Mi.454 |
| 25 PLN | |
64637 |
| 900 PLN | |
64638 |
| 1 100 PLN | |
64639 |
1947 Kultura Polska (I) - J.Matejko, J.Malczewski, J.Chełmoński, czworoblok legitymacyjny znaczków za 1 zł. w kolorze niebieskim, drukowany z walca N.1 W.II - oznaczenie znajduje się pod 91 i 100 znaczkiem w arkuszu; co rzadkie z "abklatschem" rysunku i oznaczeń na całej powierzchni, nie jest gwarantowany gdyż będzie eksponowany od strony gumy i nie był fałszowany. | Fi.420A Mi.455B |
| 600 PLN | |
64640 |
1947 Kultura Polska, blok legitymacyjny. | Fi.420A Mi.455B |
| 25 PLN | |
64641 |
| 25 PLN | |
64642 |
| 50 PLN | |
64643 |
1947 kultura polska, blok legitymacyjny. | Fi.420A Mi.455B |
| 20 PLN | |
64644 |
1947 Kultura Polska (I) - J.Matejko, J.Malczewski, J.Chełmoński, bardzo rzadka parka prób znaczka za 1 zł. w kolorze ciemnoniebieskim, drukowana z walca N.2 W.I - oznaczenie znajduje się przed 91 i po 100 znaczku w arkuszu i tylko próby z tych dwóch pozycji można łatwo zidentyfikować, na dole odręczna adnotacja "22 IV. nieprzyjęty do druku" prof.S.Miksteina, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.420A P1 Mi.455B |
| 5 000 PLN | |
64645 |
1947 Kultura Polska, blok legitymacyjny. | Fi.420B Mi.455A |
| 25 PLN | |
64646 |
| 25 PLN | |
64647 |
1947 kultura polska, blok legitymacyjny. | Fi.420B Mi.455A |
| 20 PLN | |
64648 |
1947 kultura polska, blok legitymacyjny. | Fi.421A Mi.456B |
| 20 PLN | |
64649 |
| 25 PLN | |
64650 |
| 480 PLN | |
64651 |
1947 kultura polska, blok legitymacyjny. | Fi.421B Mi.456A |
| 15 PLN | |
64652 |
1947 kultura polska I wydanie, parka znaczków za 2 zł. z błędem na prawym znaczku "ukośna kreska nad głową", gwarancja Krawczyk. | Fi.421B B Mi.456A |
| 30 PLN | |
64653 |
1947 kultura polska - Fryderyk Chopin, blok legitymacyjny. | Fi.422A Mi.457B |
| 20 PLN | |
64654 |
1947 kultura polska, znaczek z numerem walca na marginesie. | Fi.422B Mi.457A |
| 30 PLN | |
64655 |
1947 Kultura Polska, blok legitymacyjny. | Fi.422B Mi.457B |
| 30 PLN | |
64656 |
1947 kultura polska, blok legitymacyjny. | Fi.423A Mi.458B |
| 20 PLN | |
64657 |
| 100 PLN | |
64658 |
1947 Kultura Polska, znaczek z szeroka perforacją poziomą. | Fi.423B Mi.458A |
| 15 PLN | |
64659 |
1947 Prowizorium. List nadany w ambulansie pocztowym na trasie Słubice - Poznań Zug nr 436, poniemiecki kasownik ambulansowy. Gwarancja. | Fi.423B |
| 160 PLN | |
64660 |
1947 stempel okolicznościowy Zjazdu Przeciwgośćcowego w Cieplicach. | Fi.423B |
| 25 PLN | |
64661 |
1947 Kultura Polska, blok legitymacyjny. | Fi.425B Mi.460A |
| 25 PLN | |
64662 |
| 60 PLN | |
64663 |
1947 kultura polska, blok legitymacyjny. | Fi.426B Mi.461A |
| 20 PLN | |
64664 |
1947 kultura polska, blok legitymacyjny. | Fi.427B Mi.462A |
| 20 PLN | |
64665 |
1947 wydanie z dopłatą na Polski Czerwony Krzyż, oryginalnie kasowany znaczek za 5+5 zł. naladnym wycinku, znaczki z dopłatą rzadko były używane pocztowo, gwarancja Krawczyk. | Fi.428 Mi.471 |
| 80 PLN | |
64666 |
1947 wydanie z dopłatą na Polski Czerwony Krzyż, czworoblok znaczków za 5+5 zł., prawy dolny z błędem na poz.12 "czarna kropka pod ręką dziecka", gwarancja i opis. | Fi.428 B2 Mi.471 |
| 80 PLN | |
64667 |
1947 wydanie z dopłatą na PCK, prawy górny znaczek z błędem "przedłużona poprzeczka w A". | Fi.428s Mi.471 |
| 80 PLN | |
64668 |
1947 Kultura Polska, blok legitymacyjny. | Fi.429A Mi.463B |
| 30 PLN | |
64669 |
| 30 PLN | |
64670 |
1947 kultura polska, blok legitymacyjny. | Fi.429A Mi.463B |
| 20 PLN | |