Aukcja zakończy się 02.12.2024
Do końca aukcji pozostało:

Aukcja 70. Całostki

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
59450

1949 wydanie prowizoryczne, całostka ilustrowana z nadrukiem typ 3.

Fi.Cp117
30 PLN
59451

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem typ 3.

Fi.Cp117
35 PLN
59452

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją.

Fi.Cp117
25 PLN
59453

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją.

Fi.Cp117
25 PLN
59454

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją.

Fi.Cp117
25 PLN
59455

1949 wydanie przedrukowe, podlepki na odwrocie.

Fi.Cp117
30 PLN
59456

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z przesuniętym nadrukiem typ 3.

Fi.Cp117
80 PLN
59457

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3 z obiegu.

Fi.Cp117
30 PLN
59458

1949 całostka wydania prowizorycznego.

Fi.Cp117a
35 PLN
59459

1949 całostka wydania prowizorycznego.

Fi.Cp117c
35 PLN
59460

1949 całostka wydania prowizorycznego.

Fi.Cp117d
40 PLN
59461

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
25 PLN
59462

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
20 PLN
59463

1949 wydanie prowizoryczna, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
35 PLN
59464

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
15 PLN
59465

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
20 PLN
59466

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
40 PLN
59467

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu z Kalwarii Zebrzydowskiej.

Fi.Cp120
35 PLN
59468

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z nadrukiem typu 14, wysłana 6.12 z Bytomia do Sanoka; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121
50 PLN
59469

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Mikołaj Rej) z nadrukiem typu 15, ostemplowana 13.10.1949 w Warszawie kasownikiem okolicznościowym "IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM FRYDERYKA CHOPINA" (Myślicki 49 090).

Fi.Cp121
30 PLN
59470

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Mikołaj Rej) z nadrukiem typu 15, ostemplowana 13.10.1949 w Warszawie kasownikiem okolicznościowym "IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM FRYDERYKA CHOPINA" (Myślicki 49 090).

Fi.Cp121
30 PLN
59471

1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 na kartonie szarobiałym szorstkim grubym (w) z nadrukiem typu 12.

Fi.Cp122
50 PLN
59472

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 10.

Fi.Cp122
100 PLN
59473

1950 Bolesław Bierut, 10 zł, z hasłem propagandowym 19, sygnatura VI.50.

Fi.Cp124
20 PLN
59474

1950 groszy, całostka z fantazyjnym nadrukiem groszy.

Fi.Cp124
30 PLN
59475

1951 groszy, list do Katowic, koperta z dwukrotnym nadrukiem groszy typ 26 w kolorze fioletowym.

Fi.Ck12, 551
60 PLN
59476

1951 groszy, list do Katowic do łodzi, koperta z nadrukiem groszy typ 26 w kolorze fioletowym.

Fi.Ck109, 551
60 PLN
59477

1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (komplet 6 haseł propagandowych).

Fi.Cp125-30
150 PLN
59478

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta.

Fi.Cp126
15 PLN
59479

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

Fi.Cp127
15 PLN
59480

1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta.

Fi.Cp128
15 PLN
59481

1951 propaganda PKO.

Fi.Cp130
15 PLN
59482

1951 całostka błędem "kreska nad pierwszym Z w OSZCZĘDZAJ".

Fi.Cp130 B1
30 PLN
59483

1952 koperty "Bierut", komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck13
150 PLN
59484

1952 koperty "Plan 6-letni Elektryfikacja", zakończenie klapy ostre, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck14a
270 PLN
59485

1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe H.

Fi.Ck14ya
35 PLN
59486

1952 wycofane koperty 12I drukowane z X walca z hasłami propagandowymi A i B (komplet), ponownie dopuszczone do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkami opłaty nr.606 i nadrukowane stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr."; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck15Ib
300 PLN
59487

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 20b.

Fi.Cp131
10 PLN
59488

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 21b.

Fi.Cp131
10 PLN
59489

1952 Budownictwo mieszkaniowe, 30+15 gr, sygnatura V.52, hasło propagandowe 23.

Fi.Cp131
20 PLN