Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
51714 |
1951 całostka błędem "kreska nad pierwszym Z w OSZCZĘDZAJ". | Fi.Cp130 B1 |
| 30 PLN | |
51715 |
1952 koperty "Bierut", komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck13 |
| 150 PLN | |
51716 |
| 270 PLN | |
51717 |
| 35 PLN | |
51718 |
1952 PODWÓJNY NADRUK - wycofana koperta 12I, drukowana z XI walca, z hasłem propagandowym A, ponownie dopuszczona do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkiem opłaty nr.606 i podwójnie nadrukowanym stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym, tekstem "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr."; unikalny - prawdopodobnie jednostkowy egzemplarz; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck15Ib |
| 2 000 PLN | |
51719 |
| 300 PLN | |
51720 |
| 10 PLN | |
51721 |
| 10 PLN | |
51722 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, 30+15 gr, sygnatura V.52, hasło propagandowe 23. | Fi.Cp131 |
| 20 PLN | |
51723 |
| 30 PLN | |
51724 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 21b-23. | Fi.Cp132 |
| 40 PLN | |
51725 |
| 40 PLN | |
51726 |
| 40 PLN | |
51727 |
1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 18b. | Fi.Cp133 |
| 10 PLN | |
51728 |
1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 23. | Fi.Cp133 |
| 10 PLN | |
51729 |
| 15 PLN | |
51730 |
1953 komplet 6 kopert ze znakiem opłaty Elektrownia w Jaworznie z różnymi hasłami propagandowymi, 3 koperty na papierze białym, na odwrocie tylko napis NADAWCA i dwie linie; 3 koperty na papierze szarawobiałym na odwrocie napis NADAWCA i trzy linie z podpisami; bardzo dobry/dobry stan zachowania. | Fi.Ck16 |
| 200 PLN | |
51731 |
1953 koperty z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck16I |
| 750 PLN | |
51732 |
| 40 PLN | |
51733 |
1953 koperty "Elektrownia w Jaworznie", napis "CENA 95 GR" antykwą, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck18a |
| 270 PLN | |
51734 |
1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 23. | Fi.Cp135 |
| 10 PLN | |
51735 |
| 12 PLN | |
51736 |
| 20 PLN | |
51737 |
| 20 PLN | |
51738 |
| 260 PLN | |
51739 |
1954 koperta lotnicza "Samolot nad Paczkowem", sygnatura VI-1954, czysta. | Fi.Ck19 |
| 40 PLN | |
51740 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości wysłana z Zwardonia. | Fi.Cp131 |
| 40 PLN | |
51741 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości z mechanicznym wirnikiem Krajowa Wystawa Wynalazczości i postępu Technicznego wysłana z Wrocławia. | Fi.Cp131 |
| 20 PLN | |
51742 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości wysłana z Wrocławia. | Fi.Cp131 |
| 15 PLN | |
51743 |
| 40 PLN | |
51744 |
| 60 PLN | |
51745 |
| 40 PLN | |
51746 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości wysłana z Rybnika do p. Manterysa Z Bielska - Białej. | Fi.Cp132B |
| 30 PLN | |
51747 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości wysłana z Wrocławia. | Fi.Cp132B |
| 20 PLN | |
51748 |
| 20 PLN | |
51749 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości wysłana z Bielska Białej. | Fi.Cp132B |
| 20 PLN | |
51750 |
1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", czerwony stempelek typu 15 (Warszawa okręgowa) na karcie z sygnaturą III-53 i hasłem propagandowym 18b, wysłanej 10.11.54 z Warszawy do Radomia; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp136 |
| 40 PLN | |
51751 |
1955 Pomnik Kopernika w Warszawie, karta o sygnaturze III.55. | Fi.Cp.138a |
| 20 PLN | |
51752 |
1956 całostka z podwójnego wydania prowizorycznego. | Fi.Cp117 |
| 45 PLN | |
51753 |
1956 Gmach WRN w Szczecinie. | Fi.Cp141 |
| 10 PLN | |