Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
37547 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków za 60 fen. z nadrukiem pierwszą formą, prawy znaczek z błędem na poz.2 "Pocata", lewy uszkodzony nieliczony z opisanym przez L.Schmutza i K.Sztabę błędem na poz.1 "kwadrat między s i k", gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.16Icb B1 Mi.13I |
| 200 PLN SPRZEDANY | |
37548 |
1918 wydanie PP/GGW, czworoblok znaczków za 60 fen. z nadrukiem pierwszą formą, prawy dolny znaczek z błędem na poz.16 "kropka miedzy o a c", gwarancja i opis Schmutz; prawy górny z opisanym ostatnio przez L.Schmutza i K.Sztabę błędem na poz.6 "lewe zakończenie czwartej kreski odgięte w dół". | Fi.16dI B+B2 Mi.13I |
| 200 PLN | |
37549 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem drugiej formy z bardzo rzadkim nadrukiem GGW błyszczącym, stan idealny, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.16aII Mi.13II |
| 1 500 PLN | |
37550 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków w kolorze jasno purpurowo fioletowym z nadrukiem drugiej formy, nadruk GGW błyszczący, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.16aII Mi.13II |
| 2 000 PLN | |
37551 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek w kolorze szarawo purpurowym z nadrukiem pierwszej formy z błędem, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.16bI Mi.13I |
| 150 PLN | |
37552 |
1918 wydanie PP/GGW, narożna parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy, prawy znaczek z błędem "Pocata", podlepka na marginesie. | Fi.16dI B1 Mi.13I |
| 170 PLN | |
37553 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z błędem "Pelska", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.16dII B12 Mi.13II |
| 160 PLN | |
37554 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria na kopercie z Lublina, gwarancja na znaczki. | Fi.17-9 Mi.17-9 |
| 50 PLN | |
37555 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria, gwarancja. | Fi.17-9 Mi.17-9 |
| 120 PLN | |
37556 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria na podlepkach, gwarancja Jungjohann. | Fi.17-19 Mi.17-19 |
| 50 PLN | |
37557 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria czysta w czworoblokach, w pięknym stanie(Fi.600.-), gwarancja Mikstein. | Fi.17-19 |
| 540 PLN | |
37558 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria kasowana, gwarancja Ćwiertnia. | Fi.17-19 |
| 40 PLN | |
37559 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria kasowana na wycinku, gwarancja. | Fi.17-19 |
| 50 PLN | |
37560 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria znaczków z odwróconymi nadrukami, gwarancja Mikstein, Jungjohann BPP. | Fi.17-19 No |
| 280 PLN | |
37561 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria znaczków z odwróconymi nadrukami (Fi.400.-), gwarancja Schmutz. | Fi.17-19 No |
| 360 PLN | |
37562 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka z odwróconym nadrukiem, stan idealny, gwarancja Schmutz. | Fi.17No Mi.17K |
| 750 PLN | |
37563 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z odbitą górną krawędzią formy, gwarancja Rachmanow, Schmutz. | Fi.17No Mi.17K |
| 500 PLN | |
37564 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, makulaturowy znaczek zasmarowany farbą drukarską z szczątkowym drukiem podwójnym, gwarancja Schmutz. | Fi.18 Mi.18 |
| 120 PLN | |
37565 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, minimalny Schmitzdruki, gwarancja Mikulski, Wiatrowski. | Fi.18 No Mi.18 K |
| 200 PLN | |
37566 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczki za 25 i 45 h. z odwróconymi nadrukami, gwarancja Ćwiertnia, podwójna Falkowski, Kwaśniewski. | Fi.18, 19 No |
| 480 PLN | |
37567 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria bez odmian stemplowana grzecznościowo na kopercie, gwarancja pod pierwszym znaczkiem. | Fi.20-29 Mi.20-28 |
| 250 PLN | |
37568 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria kasowana, znaczek za 10/30 hal. z oboma kolorami nadruku czarnym i fioletowobrązowym (Fi.350+180.-), gwarancja. Krawczyk, Mikstein. | Fi.20-29 Mi.20-28 |
| 480 PLN | |
37569 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria czysta, każdy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, kilka tańszych z prawie niewidocznym cieniem śladu po podlepce, reszta w bardzo ładnym stanie, gwarancja Gryżewski. | Fi.20-29 B Mi.20-28 |
| 1 000 PLN | |
37570 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11 1/2, gwarancja Kapkowski. | Fi.20b Mi.20B |
| 90 PLN SPRZEDANY | |
37571 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.20b Mi.20b |
| 70 PLN | |
37572 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 12 PLN | |
37573 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 12 PLN SPRZEDANY | |
37574 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 50 PLN | |
37575 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
37576 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
37577 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.21No Mi.21K |
| 160 PLN | |
37578 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Jungjohann. | Fi.22a Mi.22a |
| 40 PLN | |
37579 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Berbeka. | Fi.22a Mi.22a |
| 15 PLN | |
37580 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 40 PLN | |
37581 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
37582 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 20 PLN | |
37583 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
37584 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowym uszkodzeniem nadruków, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 180 PLN | |
37585 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 1 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
37586 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 11 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22aNo Mi.22aK |
| 180 PLN | |