Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
43720 |
1899 widokówka z Gdańska.Ładna litografia.Długi adres | |
| 90 PLN | |
43721 |
1900 około, widokówka Kłodzko - Gruss aus Glatz, litografia czysta, bardzo dobry stan zachowania. | |
| 120 PLN | |
43722 |
1900 około, widokówka Sopot - Familienbad und Promenade, podbarwiana litograficznie, czysta, doskonały stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
43723 |
1901 widokówka Kosów (Zakład leczniczy Dr.Tarnawskiego w Kosowie), z obiegu (znaczek zdjęty). | |
| 120 PLN | |
43724 |
1902 widokówka Chełmno (Kulm), ramka litograficzna, z obiegu, doskonały stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
43725 |
1902 widokówka Wrocław - Gruss aus Breslau (Denkmal Kaiser Wilhelm I), litografia z obiegu, słabszy bardzo stan zachowania (znaczek zdjęty). | |
| 40 PLN | |
43726 |
| 38 PLN | |
43727 |
1904 widokówka Rawa-ruska (Dworzec kolejowy), z obiegu (znaczek zdjęty). | |
| 80 PLN | |
43728 |
1909 widokówka Częstochowa, czysta (zapisana z tyłu). | |
| 30 PLN | |
43729 |
1909 widokówka Złoczów (Ulica Jabłonowskiego, Ulica kolejowa, Ulica Sobieskiego), z obiegu (znaczek zdjęty). | |
| 80 PLN | |
43730 |
1910 około, widokówka Śnieżka (Schneekoppe)- budynki na szczycie, czysta. | |
| 20 PLN | |
43731 |
1910 około, widokówka Jaworów (szkoła przemysłowa), z obiegu, wysłana z Truskawca, dobry stan zachowania (znaczek zdjęty). | |
| 80 PLN | |
43732 |
1910 widokówka z Połczyna Zdroju. | |
| 15 PLN | |
43733 |
1910 ładna litograficzna widokówka z Torunia, długi adres. | |
| 55 PLN | |
43734 |
1911 widokówka Tatry - Staw Smerczyński w dolinie Kościeliskiej, czysta. | |
| 40 PLN | |
43735 |
1911 widokówka z Clebow - Kłębowa /szczecinskie/. | |
| 30 PLN | |
43736 |
1912 widokówka Grudziądz, litografia sygnowana RT, z obiegu, idealny stan zachowania. | |
| 80 PLN | |
43737 |
1912 widokówka Kołobrzeg (Kolberg), czysta. | |
| 60 PLN | |
43738 |
1912 widokówka Tarnopol, barwiona litograficznie, czysta. | |
| 60 PLN | |
43739 |
1912 symboliczna widokówka patriotyczna "Z POWINSZOWANIEM NOWEGO ROKU", litografia sygn.Wolski, z obiegu (znaczek zdjęty), słabszy stan zachowania. | |
| 100 PLN | |
43740 |
1913 widokówka Gdańsk, z obiegu. | |
| 25 PLN | |
43741 |
1913 widokówka Grudziądz, czysta. | |
| 35 PLN | |
43742 |
| 25 PLN | |
43743 |
1913 widokówka Chełm, czysta. | |
| 40 PLN | |
43744 |
1914 widokówka Starokonstantynów, czysta. | |
| 70 PLN | |
43745 |
1914 widokówka Pelplin, z obiegu (z zeszyciku). | |
| 30 PLN | |
43746 |
1914 widokówka Gdańsk, litografia, idealny stan zachowania. | |
| 100 PLN | |
43747 |
1914 widokówka Malbork, czysta. | |
| 50 PLN | |
43748 |
1915 widokówka Wrocław, z obiegu 1915. | |
| 20 PLN | |
43749 |
1915 widokówka Żywiec, z obiegu. | |
| 25 PLN | |
43750 |
1915 widokówka Poznań, z obiegu. | |
| 15 PLN | |
43751 |
1915 widokówka Wschowa (Fraustadt) - rynek, litografia sygnowana RW, z obiegu. | |
| 120 PLN | |
43752 |
1915 widokówka Stryj (Gr.kat.Cerkiew na Łanach), z obiegu, dobry stan zachowania (znaczek zdjęty). | |
| 40 PLN | |
43753 |
1915 widokówka Toruń - Gruss aus Thorn (wiele widoków), z obiegu w 1922, słabszy stan zachowania (ułamany rożek). | |
| 80 PLN | |
43754 |
1916 widokówka Wrocław, zapisana bez obiegu. | |
| 20 PLN | |
43755 |
1916 widokówka Warszawa - Ratusz, czysta (z książeczki). | |
| 25 PLN | |
43756 |
1916 widokówka Gniezno, karta z polskim dodrukiem, czysta. | |
| 35 PLN | |
43757 |
1916 widokówka z Poznania. | |
| 19 PLN | |
43758 |
1917 widokówka Grodno - ołtarz cudownej Matki Boskiej Studenckiej w kościele farnym, czysta. | |
| 20 PLN | |
43759 |
1917 widokówka Szczecin, z obiegu. | |
| 40 PLN | |