Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
41598 |
| 40 PLN | |
41599 |
| 30 PLN | |
41600 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, usterka - kreska nad "O" w Melbourne, lewy dolny znaczek, gwarancja Walocha. | Fi.844 Mi.985 |
| 10 PLN | |
41601 |
| 10 PLN | |
41602 |
1956 Igrzyska Olimpijskie - Melbourne - znaczek za 25 gr. z błędem "plamka pomiędzy 2 i 5", gwarancja. | Fi.845 B21 Mi.986 |
| 30 PLN | |
41603 |
| 75 PLN | |
41604 |
1956 Igrzyska Olimpijskie - Melbourne, czworoblok znaczka za 1,55 zł., lewe z rzadkim błędem tła "plama na rękawie i smuga nad ręką gimnastyczki", gwarancja Krawczyk. | Fi.848 B Mi.989 |
| 80 PLN | |
41605 |
1956 Dzień Znaczka Chopin - Liszt, blok kasowany w pierwszym dniu obiegu. | Fi.bl.18 Mi.Bl.19 |
| 40 PLN | |
41606 |
| 65 PLN | |
41607 |
1956 Pomnik M.Kopernika w Warszawie, część karty z opłaconą odpowiedzią z błędem "miejsee" zamiast "miejsce" w adresie odbiorcy, skasowana okolicznościowo 15.05.1973 w Elblągu; temat - KOPERNIK. | Fi.Cp144a |
| 30 PLN | |
41608 |
1956 Dzień Znaczka, blok. | Fi.bl.18 Mi.Bl.19 |
| 40 PLN | |
41609 |
| 50 PLN | |
41610 |
1956-1959 TOM III JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; aby ułatwić zakup wyłączono z niego arkusik i serię znaczków z przywieszkami "skrzydełka" (Ark.859, 859Pw), które można w dowolnym momencie dokupić; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 970 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | |
| 550 PLN | |
41611 |
1956 rocznik kopert FDC (Fi.250.-). | |
| 145 PLN SPRZEDANY | |
41612 |
1957 FDC - "50-lecie narciarstwa polskiego" Warszawa 1. | Fi.851-53 Mi.995-97 |
| 10 PLN | |
41613 |
1957 rocznik znaczków czystych (Fi.186.-). | Fi.851-899 Mi.995-144 |
| 120 PLN | |
41614 |
1957 ONZ, znaczek z silnie przesuniętym drukiem barwy szarej w dół z bocznym marginesem. | Fi.855Bs Mi.999 |
| 350 PLN | |
41615 |
1957 ONZ, znaczek z bloku. | Fi.857 Mi.1001 |
| 30 PLN | |
41616 |
1957 VII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna, znaczek z przywieszką. | Fi.859 Mi.1004 |
| 25 PLN | |
41617 |
| 25 PLN | |
41618 |
| 25 PLN | |
41619 |
1957 VII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Warszawie, znaczek z przywieszką. | Fi.859 Mi.1004 |
| 20 PLN | |
41620 |
1957 VII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Warszawie, znaczek z powtarzalnym błędem na poz.4 (5 pole w arkuszu) "biała plamka nad cyfrą 2" na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.859 B Mi.1004 |
| 50 PLN | |
41621 |
1957 VII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Warszawie, arkusik z błędem na poz.7 "biała plama w cyfrze 1" (Fi.750.-), gwarancja. | Fi.859 B1 Mi.1004 |
| 600 PLN | |
41622 |
1957 VII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Warszawie, znaczek z błędem na poz.7 "biała plama w cyfrze 1" na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.859 B1 Mi.1004 |
| 40 PLN | |
41623 |
1957 VII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Warszawie, komplet przywieszek poziomych, w tym dwie rzadkie ze środka arkusika. | Fi.859 Pw Mi.1004 |
| 400 PLN | |
41624 |
1957 FDC - "VII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna", komplet 6 kopert, wszystkie kombinacje parek poziomych, w tym 2 znaczki z trudnymi przywieszkami "przez środek" arkusika. | Fi.859Pw Mi.1004Zf |
| 600 PLN | |
41625 |
1957 X Wyścig Pokoju, seria z odmianami kolorów. | Fi.871-2 Mi.1015-6 |
| 15 PLN | |
41626 |
1957 X Wyścig Pokoju, komplet 4 kopert ostemplowanych na starcie etapów rozgrywanych w Polsce: Warszawa, Łódź, Katowice, Wrocław; temat - KOLARSTWO. | Fi.872 Mi.1016 |
| 30 PLN | |
41627 |
1957 karnet noworoczny 1958 - "KWIATY CHRONIONE". | Fi.876-880 Mi.1020-1024 |
| 20 PLN | |
41628 |
1957 kwiaty chronione, znaczek z przesuniętym drukiem kolorów. | Fi.877MK Mi.1021 |
| 300 PLN | |
41629 |
1957 kwiaty chronione, znaczek bez druku barwy żółtej, gwarancja JungJohan. | Fi.878s Mi.1022 |
| 600 PLN | |
41630 |
1957 kwiaty chronione, znaczek z przesuniętym drukiem barwy ciemnozielonej. | Fi.880 Mi.1020 |
| 40 PLN | |
41631 |
1957 kwiaty chronione, znaczek bez druku barwy zielonej, gwarancja JungJohan. Mimo, że katalog wycenia błędy braków kolorów w tym wydaniu na tym samym poziomie, nie są one jednak tak samo rzadkie. | Fi.880t Mi.1020 |
| 700 PLN | |
41632 |
1957 Międzynarodowy Kongres Komitetu Technicznego do walki z Ogniem, dwa znaczki z błędem "przecięte O" z różnym przesunięciem wzajemnego druku kolorów. | Fi.882s Mi.1026 |
| 20 PLN | |
41633 |
1957 karnet - "I-SZY ZJAZD FILATELISTÓW ZBIERACZY ZNACZKÓW O MOTYWACH RELIGIJNYCH". | Fi.838 Mi.991 |
| 25 PLN | |
41634 |
1957 Organizacja Narodów Zjednoczonych, blok kasowany. | Fi.bl.19 Mi.Bl.20 |
| 50 PLN | |
41635 |
1957 Organizacja Narodów Zjednoczonych, blok czysty. | Fi.bl.19 Mi.Bl.20 |
| 65 PLN | |
41636 |
1957 FDC - blok "VII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Warszawie". | Fi.bl.20 Mi.Bl.21 |
| 10 PLN | |
41637 |
1957 list polecony z Rydzyna opłacony bloczkiem ONZ. | Fi.bl.19 Mi.Bl.20 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |