Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
40747 |
1947 wydanie przedrukowe, narożna parka znaczków za 5/6 zł. z nadrukiem w kolorze czerwonym, blok legitymacyjny N.1.W.II. | Fi.418a Mi.454 |
| 30 PLN | |
40748 |
1947 wydanie przedrukowe, komplet odmian a, b i c. | Fi.418a, b, c Mi.454 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
40749 |
1947 wydanie przedrukowe, znaczek z nadrukiem w kolorze pomarańczowym. | Fi.418b Mi.454 |
| 25 PLN | |
40750 |
1947 NAJRZADSZY NADRUK ODWRÓCONY POLSKI LUDOWEJ, marginesowy czworoblok znaczków za 5/6 zł. z odwróconym nadrukiem w kolorze karminowoczerwonym z "abklatschem" na odwrocie: nadruki są przesunięte, pochodzą z 67/78 pozycji w arkuszu, dodatkowo na marginesie odbite są nadruki z 87 i 88 pozycji; znaczki podstawowe pochodzą z 3/14 pozycji nakładu N.I.W.III.; znanych jest nieco ponad dziesięć egzemplarzy takich znaczków, ich wycena katalogowa (Fi.25000.- za sztukę) wydaje się z pozoru wysoka, ale lepiej znanych Trauguttów z podwójnym nadrukiem jest więcej - opisano około dwudziestu sztuk z trzydziesto znaczkowego arkusza, a wycenione są trzy razy wyżej (Fi.75000.- za znaczek); cena wywoławcza nie jest więc wygórowana, tym bardziej, że to piękny czworoblok zachowany w dobrym stanie, ma całą prawdziwą i nienaruszoną gumę, bez podlepek ani ich śladów, nowy fotoatest Schmutz. | Fi.418c No Mi.454 |
| 120 000 PLN | |
40751 |
1947 wydanie przedrukowe, znaczek cięty, gwarancja Schmutz, wycena Fischera 200 PLN. | Fi.418nz Mi.454U |
| 150 PLN SPRZEDANY | |
40752 |
| 900 PLN | |
40753 |
| 1 100 PLN | |
40754 |
1947 Kultura Polska, blok legitymacyjny. | Fi.420A Mi.455B |
| 25 PLN | |
40755 |
| 25 PLN | |
40756 |
1947 kultura polska, blok legitymacyjny. | Fi.420A Mi.455B |
| 20 PLN | |
40757 |
1947 Kultura Polska, blok legitymacyjny. | Fi.420B Mi.455A |
| 25 PLN | |
40758 |
| 25 PLN | |
40759 |
1947 kultura polska, blok legitymacyjny. | Fi.420B Mi.455A |
| 20 PLN | |
40760 |
1947 kultura polska, blok legitymacyjny. | Fi.421A Mi.456B |
| 20 PLN | |
40761 |
1947 kultura polska, blok legitymacyjny. | Fi.421B Mi.456A |
| 15 PLN | |
40762 |
1947 kultura polska - Fryderyk Chopin, blok legitymacyjny. | Fi.422A Mi.457B |
| 20 PLN | |
40763 |
1947 kultura polska, znaczek z numerem walca na marginesie. | Fi.422B Mi.457A |
| 30 PLN | |
40764 |
1947 Kultura polska (I) - Fryderyk Chopin, marginesowy czworoblok znaczków za 3 zł., górne dwa znaczki bez perforacji na dole, dolne w ogóle bez perforacji poziomej, gwarancja | Fi.422B Mi.457A Uu+Uw |
| 400 PLN | |
40765 |
1947 Kultura Polska, blok legitymacyjny. | Fi.422B Mi.457B |
| 30 PLN | |
40766 |
1947 kultura polska, blok legitymacyjny. | Fi.423A Mi.458B |
| 20 PLN | |
40767 |
| 100 PLN | |
40768 |
1947 Kultura Polska, znaczek z szeroka perforacją poziomą. | Fi.423B Mi.458A |
| 15 PLN | |
40769 |
1947 Prowizorium. List nadany w ambulansie pocztowym na trasie Słubice - Poznań Zug nr 436, poniemiecki kasownik ambulansowy. Gwarancja. | Fi.423B |
| 160 PLN | |
40770 |
1947 kultura polska, blok legitymacyjny. | Fi.426B Mi.461A |
| 20 PLN | |
40771 |
1947 kultura polska, blok legitymacyjny. | Fi.427B Mi.462A |
| 20 PLN | |
40772 |
1947 Kultura Polska, znaczek z błędem "plama na czole". | Fi.427B B2 Mi.462A |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
40773 |
1947 wydanie z dopłatą na Polski Czerwony Krzyż, oryginalnie kasowany znaczek za 5+5 zł., gwarancja Krawczyk. | Fi.428 Mi.471 |
| 60 PLN | |
40774 |
1947 wydanie z dopłatą na PCK, prawy górny znaczek z błędem "przedłużona poprzeczka w A". | Fi.428s Mi.471 |
| 80 PLN | |
40775 |
1947 Kultura Polska, blok legitymacyjny. | Fi.429A Mi.463B |
| 30 PLN | |
40776 |
| 30 PLN | |
40777 |
1947 kultura polska, blok legitymacyjny. | Fi.429A Mi.463B |
| 20 PLN | |
40778 |
1947 Kultura Polska, blok legitymacyjny. | Fi.429B Mi.463A |
| 25 PLN | |
40779 |
| 180 PLN | |
40780 |
| 240 PLN | |
40781 |
1947 kultura polska, blok legitymacyjny. | Fi.429B Mi.463A |
| 20 PLN | |
40782 |
1947 Kultura Polska, znaczek z błędem "biała plama na twarzy Matejki". | Fi.429B B1 Mi.463A |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
40783 |
| 60 PLN | |
40784 |
1947 kultura polska - Fryderyk Chopin, blok legitymacyjny. | Fi.431A Mi.465B |
| 20 PLN | |
40785 |
| 45 PLN | |
40786 |
1947 kultura polska, blok legitymacyjny. | Fi.434A Mi.468B |
| 20 PLN | |