Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
22529 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN | |
22530 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. ze skośnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.25a Mi.25I |
| 40 PLN | |
22531 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Ostrowca 17.2.19 do Radomia, list filatelistyczny najprawdopodobniej bez obiegu pocztowego. | Fi.25a, 73B, 74A Mi.25I, 66, 77 |
| 380 PLN SPRZEDANY | |
22532 |
| 40 PLN | |
22533 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z brzegowym, uszkodzonym po prawej stronie nadrukiem, zaawansowane stadium błędu "brak TA", gwarancja i opis Krawczyk. | Fi.25a B10 Mi.25I |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
22534 |
| 80 PLN | |
22535 |
| 350 PLN | |
22536 |
| 400 PLN | |
22537 |
1918 drugie wydanie lubelskie, pasek znaczków z poz. 1, 11, 21 z brzegowym uszkodzeniem przesuniętych nadruków, gwarancja Schmutz. | Fi.27a Mi.26 |
| 300 PLN | |
22538 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.27a Mi.26 |
| 40 PLN | |
22539 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.27a Mi.26 |
| 40 PLN | |
22540 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.27a Mi.26 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
22541 |
| 2 600 PLN | |
22542 |
1918 drugie wydanie lubelskie, lewy znaczek z silnym uszkodzeniem brzegowym nadruku, prawy znaczek z błędem "brak kropki po HAL", znaczki zasmarowane farbą drukarską, gwarancja Schmutz. | Fi.27aB5 Mi.26 |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
22543 |
1918 drugie wydanie lubelskie, makulaturowy czworoblok zasmarowany obustronnie farbą drukarską, dolny lewy znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja Schmutz. | Fi.27aB5 Mi.26 |
| 260 PLN | |
22544 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czytelnie skasowany w Noworadomsku znaczek za 50/60 hal. z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i opis Gryżewski. | Fi.27a B5 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
22545 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z błędem na poz.48 "litera S zniekształcona", gwarancja i opis. | Fi.27a B8 Mi.26 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
22546 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 50/60 hal. z odwróconym nadrukiem (Fi.1440.-), dodatkowo lewy górny z błędem na poz.37 "brak kropki po HAL", a prawy dolny z błędem na poz.48 "zniekształcone S", stan idealny, gwarancja Jungjohann BPP | Fi.27a No B5+B8 Mi.26 |
| 1 600 PLN | |
22547 |
| 700 PLN SPRZEDANY | |
22548 |
| 320 PLN | |
22549 |
| 1 000 PLN | |
22550 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.29 Mi.28 |
| 40 PLN | |
22551 |
| 20 PLN | |
22552 |
| 20 PLN | |
22553 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem odwróconym, cień śladu po podlepce, gwarancja Landre,. | Fi.29 No Mi.28 |
| 400 PLN | |
22554 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter ZTA", gwarancja Falkowski. | Fi.29B9 Mi.28 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
22555 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 40 z brzegowym nie dodrukiem nadruku "rak liter TA", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.29B10 Mi.28 |
| 35 PLN | |
22556 |
| 220 PLN SPRZEDANY | |
22557 |
1918 drugie wydanie lubelskie, nadużycie formy, znaczek za 6 hal. - wartość nie dopuszczona do obiegu. | |
| 50 PLN | |
22558 |
1918 drugie wydanie lubelskie, nadużycie formy, znaczek za 5 hal. - wartość nie dopuszczona do obiegu. | |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
22559 |
1918 drugie wydanie lubelskie, nadużycie formy, znaczek za 12 hal. - wartość nie dopuszczona do obiegu. | |
| 50 PLN | |
22560 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.38, bardzo ładny stan, kilka sygnatur, gwarancja Gryżewski, z opisem Mikstein. | Fi.30 Mi.29 |
| 1 300 PLN | |
22561 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 57, plama widoczna na odwrocie znaczka, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.32I Mi.31 |
| 100 PLN | |
22562 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 7 z błędem "uszkodzone P w POCZTA", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.32I Mi.31 |
| 160 PLN | |
22563 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 43, dwie podlepki i lekkie załamanie papieru, gwarancja. | Fi.32I Mi.31 |
| 160 PLN | |
22564 |
1919 wydanie krakowskie, znaczki za 25/80 hal. w tym jeden z odwróconym nadrukiem, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.24 "cienkie Z" oraz znaczek dopłaty za 5 hal z nadrukiem formą IIA poz.82 - skasowane unarodowionym kasownikiem Cieszyn 1 w dniu 26.I.19 na kopercie miejscowego listu ekspresowego; dekoracyjny walor w dobrym stanie zachowania (koperta pionowo zgięta, brak tylnej klapy); znaczki (z wyjątkiem zwykłego 25/80 hal.) gwarancja i opis Schmutz. | Fi.32I B1, 38, 38 No Mi.31, 48 |
| 2 000 PLN | |
22565 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 44 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.32IB1 Mi.31 |
| 550 PLN | |
22566 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.15 "cienkie Z" (Fi.300.-), kilka śladów po podlepkach i skośne załamanie na dole, ogólnie prezentuje się dobrze, niska cena wywoławcza, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.32I B1 Mi.31 |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
22567 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.44 "cienkie Z", gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.32I B1 Mi.31 |
| 250 PLN | |
22568 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 16, piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 700 PLN | |