Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
27245 |
| 40 PLN | |
27246 |
1986 polska żegluga bałtycka, pasek trzech znaczków z przywieszkami i pustopolami na dolnym marginesie. | Fi.2881 Mi.3029 |
| 30 PLN | |
27247 |
1986 polska żegluga bałtycka, pasek trzech znaczków z przywieszkami i pustopolami na dolnym marginesie. | Fi.2882 Mi.3030 |
| 30 PLN | |
27248 |
1986 25 lat Układu Antarktycznego, znaczek z przesuniętym drukiem barwy czarnej, na dole dla porównania normalny znaczek. | Fi.2885 Mi.3033 |
| 100 PLN | |
27249 |
1986 100-lecie Warszawskiego Towarzystwa Cyklistów, kompletna seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.2921-6 ark. Mi.3069-74 |
| 160 PLN | |
27250 |
| 20 PLN | |
27251 |
1986 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Stockholmia '86", oryginalna paczka zawierająca 100 sztuk bloku nie rozpieczętowana. | Fi.bl.86 Mi.Bl.100 |
| 60 PLN | |
27252 |
1986 rocznik kopert FDC (bez Bl.84-85, Bl.86, Bl.87; Fi.52.-). | Fi.2865-2927 Mi.3013-75 |
| 30 PLN | |
27253 |
| 10 PLN | |
27254 |
1987 II Kongres PRON, pasek znaczków z przesuniętą perforacją poziomą. | Fi.2943 Mi.3091 |
| 60 PLN | |
27255 |
| 20 PLN | |
27256 |
1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA). | Fi.2951-2 B1 Mi.3099-100 |
| 50 PLN | |
27257 |
| 30 PLN | |
27258 |
| 10 PLN | |
27259 |
| 300 PLN | |
27260 |
1987 Bolesław Chrobry, kompletny arkusz z przywieszkami i pustopalami. | Fi.2983ark. Mi.3131 |
| 130 PLN | |
27261 |
| 15 PLN | |
27262 |
1987 blok "Papież - Jaruzelski" na kopercie ze stemplem pierwszego dnia obiegu bloku z 5.6.87, katalog Fischera nawet nie odnotowuje prawdziwej FDC z całą pewnością jedna z najrzadszych i najtrudniejszych do zdobycia kopert z pierwszego dnia obiegu z okresu PRL, większość kopert uchodzących za FDC to po prostu koperty z kasownikiem okolicznościowym ze spotkania Papieża z gen. Jaruzelskim na Zamku; oryginalnych kopert ostemplowanych 5 czerwca 1987 istnieje prawdopodobnie tylko kilka sztuk! | Fi.bl.132 (88) Mi.Bl.102 |
| 800 PLN | |
27263 |
| 150 PLN | |
27264 |
1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim, blok. | Fi.bl.88 Mi.Bl.102 |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
27265 |
| 75 PLN | |
27266 |
1987 rocznik kopert FDC (bez Bl.88; Fi.57.-) | Fi.2928-85 Mi.3076-3133 |
| 35 PLN | |
27267 |
1988 "70 LAT POLSKIEJ MARYNARKI WOJENNEJ", ilustrowana, dekoracyjna karta, ofrankowana i ostemplowana okolicznościowo 28.XI w Gdyni; na stemplu sylwetka torpedowca ORP "Mazur". | Fi.2837, 2839 Mi.2985, 2987 |
| 15 PLN | |
27268 |
1988 wojna obronna 1939 roku, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.3011-3 ark. Mi.3159-61 |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
27269 |
1988 statki pożarnicze, seria w arkuszach sprzedażnych. Znaczki drukowane w Drukarnii Narodowej w Berlinie (NRD). | Fi.3036-41 ark. Mi.3184-9 |
| 90 PLN | |
27270 |
| 70 PLN | |
27271 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok. | Fi.bl.93 Mi.Bl.107 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
27272 |
1988 rocznik kopert FDC (bez Bl.93; Fi.50.-). | Fi.2986-3041 Mi.3134-89 |
| 50 PLN | |
27273 |
1988-1989 TOM XVII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 210 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | |
| 155 PLN | |
27274 |
1989 Konie, arkusz sprzedażny znaczka o nominale 15 zł. | Fi.3043 Mi.3191 |
| 35 PLN | |
27275 |
1989 45-lecie PRL, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.3058-61 Mi.3207-10 |
| 60 PLN | |
27276 |
| 25 PLN | |
27277 |
1989 chirurdzy polscy, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.3073-74 Mi.3221-22 |
| 60 PLN | |
27278 |
1989 45. rocznica desantu pod Arnhem, arkusz sprzedażny. | Fi.3075 ark. Mi.3223 |
| 30 PLN | |
27279 |
1989 poczet królów i książąt polskich, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.3079-80 ark. Mi.3227-8 |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
27280 |
1989 wydanie przedrukowe, znaczek z szczątkowym nadrukiem podwójnym, pojedyncza gwarancja. | Fi.3086 Mi.3234 |
| 100 PLN | |
27281 |
| 40 PLN | |
27282 |
1989 wydanie przedrukowe, pasek znaczków z silnie przesuniętym nadrukiem. | Fi.3086MK1 Mi.3234 |
| 40 PLN | |
27283 |
1989 wydanie przedrukowe, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.3086No Mi.3234K |
| 120 PLN | |
27284 |
| 1 000 PLN | |