Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Aukcja 64. PRL 1952-1989

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
19574

Fi.2782
Mi.2930
270 PLN
19575

Fi.Cp872-78
30 PLN
19576

1984 rocznik kopert FDC (bez Bl.81; Fi.49.-).

Fi.2751-2811
Mi.2899-2959
30 PLN
19577

1984 list wartościowy z pieczęciami lakowymi urzędu pocztowego.

10 PLN
19578

Fi.2841
Mi.2989
50 PLN
19579

1985 wojna obronna 1919, znaczek z przesuniętym drukiem kolorów, małe skazy na gumie - rude plamki.

Fi.2843
Mi.2991
60 PLN
19580

1985 40-lecie fabryki PAFAWAG, arkusz sprzedażny zagięty w połowie.

Fi.2848
Mi.2996
25 PLN
19581

1985-1987 TOM XVI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 378 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

260 PLN
19582

1985 rocznik kopert FDC (bez Bl.82II, Bl.83II; Fi.54.-).

Fi.2812-bl.83I
Mi.2960-Bl.97I
30 PLN
19583

Fi.2862
Mi.3010
40 PLN
19584

1986 25 lat Układu Antarktycznego, znaczek z przesuniętym drukiem barwy czarnej, na dole dla porównania normalny znaczek.

Fi.2885
Mi.3033
100 PLN
19585

Fi.2921-6 ark.
Mi.3069-74
160 PLN
19586

1986 Polska żegluga bałtycka, blok z błędem "zdwojony wyraz ROGALIN".

Fi.bl.19B1
Mi.Bl.99
20 PLN
19587

Fi.bl.86
Mi.Bl.100
60 PLN
19588

20 PLN
19589

80 PLN
19590

1986 rocznik kopert FDC (bez Bl.84-85, Bl.86, Bl.87; Fi.52.-).

Fi.2865-2927
Mi.3013-75
30 PLN
19591

1987 II Kongres PRON, pasek znaczków z przesuniętą perforacją poziomą.

Fi.2943
Mi.3091
60 PLN
19592

1987 wizyta Jana Pawła II w Polsce, arkusz sprzedażny.

Fi.2951-2
Mi.3099-100
20 PLN
19593

Fi.2951-2 B1
Mi.3099-100
50 PLN
19594

Fi.2983
Mi.3131
30 PLN
19595

1987 poczet królów i książąt polskich, znaczek z przywieszką i pustopolem.

Fi.2983
Mi.3131
10 PLN
19596

Fi.2983
Mi.3131
300 PLN
19597

1987 Bolesław Chrobry, kompletny arkusz z przywieszkami i pustopalami.

Fi.2983ark.
Mi.3131
130 PLN
19598

1987 Poczet królów polskich - Mieszko II, dolny pasek arkusza z numeratorem.

Fi.2984
Mi.3132
15 PLN
19599

1987 spotkanie Jana Pawła II z gen. Jaruzelskim na zamku w Warszawie, blok na prawidłowo opłaconym ekspresowym liście poleconym, wysłanym 6.6.1988 z Ostrowca Świętokrzyskiego do Opatowa, kasownik odbiorczy; wyjątkowo rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja; temat - PAPIEŻ JAN PAWEŁ II.

Fi.bl.88
Mi.Bl.102
1 600 PLN
19600

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102
800 PLN
19601

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102
150 PLN
19602

1987 "XXII MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH" Poznań 2, dofrankowana karta pocztowa ostemplowana okolicznościowo 18.X; temat - PIES.

Fi.Cp892, 2838
15 PLN
19603

1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim, blok.

Fi.bl.88
Mi.Bl.102
70 PLN
19604

1987 rocznik kopert FDC (bez Bl.88; Fi.57.-)

Fi.2928-85
Mi.3076-3133
35 PLN
19605

1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, pasek znaczków z bloku.

Fi.A3026-28
Mi.3174-6
50 PLN
19606

1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok czysty.

Fi.bl.137 (93)
Mi.Bl.107
70 PLN
19607

Fi.Cp984
15 PLN
19608

1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok.

Fi.bl.93
Mi.Bl.107
30 PLN
19609

1988 rocznik kopert FDC (bez Bl.93; Fi.50.-).

Fi.2986-3041
Mi.3134-89
50 PLN
19610

1988-1989 TOM XVII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 210 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

155 PLN
19611

1989 Konie, arkusz sprzedażny znaczka o nominale 15 zł.

Fi.3043
Mi.3191
35 PLN
19612

1989 45-lecie PRL, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.3058-61
Mi.3207-10
60 PLN
19613

Fi.3065B1
Mi.3213
25 PLN