Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
3026 |
1944 Kury, znaczek dopłaty w kolorze niebieskim, gwarancja i opis. | Fi.D1a |
| 120 PLN | |
3027 |
1944 odbitka fotograficzna o wymiarach 145x104 mm przedstawiająca Rewię Noworoczną, występowi akompaniuje orkiestra symfonicznej pod dyrekcją jej twórcy i dyrygenta Leszka Rezlera; na odwrocie stempelek cenzora nr.11; minimalnie słabszy stan zachowania (narożniki zgięte). | |
| 200 PLN | |
3028 |
1944 grafika obozowa, szaroniebieska odbitka kontrolna ilustracji wykorzystanej do druku kart świątecznych, na białej kartce; na odwrocie stempelek cenzury obozowej; bardzo rzadki walor w dobrym stanie zachowania. | |
| 800 PLN | |
3029 |
1945 Poczta Bloku D - wyzwolenie obozu, dwie odmiany znaczka różniące się odcieniem koloru i grubością napisu pod znaczkiem, odmiana pierwsza w większości poszła pod przedruk, gwarancja Schmutz,. | Fi.4, 4a |
| 700 PLN | |
3030 |
1945 Poczta Bloku D, kasowany znaczek przedrukowy, gwarancja Schmutz. | Fi.8 |
| 200 PLN | |
3031 |
1945 Orzeł Biały, parka znaczków na papierze białym gładkim grubym niegumowanym, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.16x |
| 120 PLN | |
3032 |
1945 Orzeł Biały, jednostronnie cięty znaczek za 5 mk. na papierze białym gładkim grubym, gwarancja i opis typu Schmutz. | Fi.16x |
| 80 PLN | |