Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
5725 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 19 lecz ze spacją na lewo od prawej cyfry 1, w tej konfiguracji nie opisane. | Fi.Cp2I |
| 100 PLN | |
5726 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 1, dwie plamki i stempel własnościowy na odwrocie. | Fi.Cp2II |
| 50 PLN | |
5727 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 1. | Fi.Cp2II |
| 40 PLN | |
5728 |
| 80 PLN | |
5729 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 6, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp2II |
| 100 PLN | |
5730 |
| 80 PLN | |
5731 |
1918 wydanie warszawskie; rozbity nadruk (m.in. zalane cyfry 5), karta wysłana 23.12 z Warszawy do Żyrardowa, kasownik odbiorczy na froncie; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 2; dobry stan zachowania (karta pionowo zgięta). | Fi.Cp2II |
| 100 PLN | |
5732 |
1918 wydanie PP/GGW, podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z nadrukiem typ 12, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp3I |
| 120 PLN | |
5733 |
| 180 PLN | |
5734 |
1918 wydanie lubelskie, całostki na kartonie szarożółtym z eksponatu medalowego, obie stemplowane. | Fi.Cp4 |
| 340 PLN | |
5735 |
1918 wydanie lubelskie, dwie karty za 15 hal na kartonie szarym z nadrukiem w kolorze czerwonobrązowym i czerwonym, czyste. | Fi.Cp4ay-by |
| 200 PLN | |
5736 |
| 360 PLN | |
5737 |
1918 wydanie lubelskie, dwie całostki na papierze szarożółtym i szarobrązowawym. | Fi.Cp4ax, y |
| 200 PLN | |
5738 |
| 280 PLN | |
5739 |
1918 wydanie lubelskie, dwie karty za 25 hal na kartonach szarym i żółtobrunatnym; czyste; idealny stan zachowania. | Fi.Cp5x, y |
| 350 PLN | |
5740 |
1918 wydanie lubelskie, karta z czarnym nadrukiem, znak opłaty z błędem "kropka w otoku godła z prawej strony"; bardzo dobry stan zachowania w papierze naturalne wtrącenie ("węgielek"). | Fi.Cp5y |
| 150 PLN | |
5741 |
| 380 PLN | |
5742 |
| 340 PLN | |
5744 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 18 - z napisem POLSKA POCZTA zamiast POCZTA POLSKA i belką zamiast ozdobnika, gwarancja i opis Berbeka. | Fi.Ck4IIIt |
| 280 PLN | |
5745 |
1919 koperta ze znakiem opłaty 25 fen, czysta w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.Ck6 |
| 200 PLN | |
5746 |
1919 koperta ze znakiem opłaty. | Fi.Ck6 |
| 80 PLN | |
5747 |
1919 koperta z wydrukowanym znakiem opłaty. | Fi.Ck6 |
| 70 PLN | |
5748 |
| 70 PLN | |
5749 |
1919 ZAWIERCIE - wydanie warszawskie; karta za 15 fen datowana 24/9 wysłana z Zawiercia do Warszawy, znak opłaty z ciekawą usterką "justunek" przed prawą cyfrą "1" unieważniony rzadkim kasownikiem prowizorycznym, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.Cp2I |
| 800 PLN | |
5750 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 4 - koniczynka zamiast rombu. | Fi.Cp8I |
| 600 PLN | |
5751 |
| 70 PLN | |
5752 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 96. | Fi.Cp12II |
| 40 PLN | |
5753 |
| 100 PLN | |
5754 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 65, wysłana 18.VI z Jasła do Krakowa, pieczęć nadawcy Towarzystwo kredytowe dla handlu i przemysłu; minimalnie słabszy stan zachowania (ślady archiwizacji); gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Cp14IIx |
| 120 PLN | |
5755 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 120. | Fi.Cp14IIx |
| 100 PLN | |
5756 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 46 (przecinek zamiast kropki), grzecznościowo polecona w Krakowie. | Fi.Cp16IIx |
| 50 PLN | |
5757 |
| 50 PLN | |
5758 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 52 wysłana 8/8 z Nowego Targu do Krakowa, pieczęć nadawcy POWIATOWA KASA OSZCZĘDNOŚCI w NOWYM TARGU; dobry stan zachowania (ślady archiwizacji); gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Cp16IIx |
| 120 PLN | |
5759 |
1919 wydanie krakowskie, całostka wysłana z Krakowa 12.V.19 do Austrii, stempel cenzury krakowskiej K3, nadruk typ 62, gwarancja Schmutz. | Fi.Cp16IIx |
| 150 PLN | |
5760 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 35 wysłana z Suchej 15.V.19 do Austrii, stempel krakowskiej cenzury wojskowej. | Fi.Cp16IIx |
| 75 PLN | |
5761 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 33, średni stan zachowania. | Fi.Cp16IIx |
| 50 PLN | |
5762 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 65. | Fi.Cp16IIx |
| 50 PLN | |
5763 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 121 - brak rombu, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.Cp16IIx |
| 60 PLN | |
5764 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 115. | Fi.Cp16IIx |
| 50 PLN | |
5765 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 81 - fantazyjna czcionka nominału, ładny abklacz. | Fi.Cp16IIx |
| 200 PLN | |