Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
5022 |
1987 blok "Papież - Jaruzelski" na kopercie ze stemplem pierwszego dnia obiegu bloku z 5.6.87, katalog Fischera nawet nie odnotowuje prawdziwej FDC z całą pewnością jedna z najrzadszych i najtrudniejszych do zdobycia kopert z pierwszego dnia obiegu z okresu PRL, większość kopert uchodzących za FDC to po prostu koperty z kasownikiem okolicznościowym ze spotkania Papieża z gen. Jaruzelskim na Zamku; oryginalnych kopert ostemplowanych 5 czerwca 1987 istnieje prawdopodobnie tylko kilka sztuk! | Fi.bl.132 (88) Mi.Bl.102 |
| 800 PLN | |
5023 |
| 150 PLN | |
5024 |
1987 "XXII MIĘDZYNARODOW WYSTAWA PSÓW RASOWYCH" Poznań 2, karta pocztowa ostemplowana okolicznościowo 18.X; temat - PIES. | Fi. Cp963 |
| 20 PLN | |
5025 |
1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim, blok. | Fi.bl.88 Mi.Bl.102 |
| 80 PLN | |
5026 |
1987 koperta FDC bloku z okazji spotkania Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie. | Fi.bl.88 Mi.Bl.102 |
| 150 PLN | |
5027 |
1987 rocznik kopert FDC (bez Bl.88; Fi.57.-) | Fi.2928-85 Mi.3076-3133 |
| 35 PLN | |
5028 |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
5029 |
| 10 PLN | |
5030 |
| 70 PLN | |
5031 |
1988 całostka z dodatkową frankaturą mechaniczną. | Fi.Ck84 |
| 10 PLN | |
5032 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok. | Fi.bl.93 Mi.Bl.107 |
| 40 PLN | |
5033 |
| 55 PLN | |
5034 |
1988 rocznik kopert FDC (bez Bl.93; Fi.50.-). | Fi.2986-3041 Mi.3134-89 |
| 50 PLN | |
5035 |
1988-1989 TOM XVII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 210 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | |
| 155 PLN | |
5036 |
1989 Konie, arkusz sprzedażny znaczka o nominale 15 zł. | Fi.3043 Mi.3191 |
| 35 PLN | |
5037 |
| 25 PLN | |
5038 |
1989 wydanie przedrukowe, znaczek z szczątkowym nadrukiem podwójnym, pojedyncza gwarancja. | Fi.3086 Mi.3234 |
| 100 PLN | |
5039 |
| 40 PLN | |
5040 |
| 40 PLN | |
5041 |
1989 wydanie przedrukowe, pasek znaczków z silnie przesuniętym nadrukiem. | Fi.3086MK1 Mi.3234 |
| 40 PLN | |
5042 |
1989 wydanie przedrukowe, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.3086No Mi.3234K |
| 120 PLN | |
5043 |
| 1 000 PLN | |
5044 |
1989 kwiaty w malarstwie polskim, arkusz sprzedażnydrukowany w drukarnii niemieckiej. | Fi.3091 Mi.3239 |
| 25 PLN | |
5045 |
| 250 PLN | |
5046 |
1989 rośliny lecznicze, druk na sklejonej wstędze papieru - unikalny sześcioblok znaczka za 1000 zł. z dwoma egzemplarzami z częściowym brakiem rysunku (Fi.-.-), brakujący element z drugiej części wstęgi dołączony do lotu, gwarancja. | Fi.3098 MK3 Mi.3246 |
| 4 000 PLN | |
5047 |
1989 gen. G.Korczyński, znaczek nie wprowadzony do obiegu. | Fi.XXVIII Mi.VI |
| 100 PLN | |
5048 |
1989 20. rocznica pierwszego lądowania na księżycu, blok cięty. | Fi.bl.95A Mi.Bl.109B |
| 15 PLN | |
5049 |
1989 20. rocznica pierwszego lądowania na księżycu, oryginalna paczka zawierająca 100 sztuk bloku nie rozpieczętowana. | Fi.bl.95B Mi.Bl.109A |
| 70 PLN | |
5050 |
1983 750-lecie nadania praw miejskich Toruniowi, blok z podwójnym ząbkowaniem pionowym z prawej strony. Fi 150 pln. Gwarancja Więcław. | Fi.bl.78s Mi.Bl.92 |
| 120 PLN | |
6359 |
1954 10-lecie PRL, komplet 5 kopert FDC, znaczki za 1,40 zł i 1,55 zł rytował Czesław Słania. | Fi.747-56 Mi.889-96 |
| 150 PLN | |