Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
34254 |
1923 czworoblok wydania obiegowego. | Fi.146 |
| 10 PLN | |
34255 |
1923 wydanie obiegowe, znaczek z abklaczem. | Fi.147 |
| 20 PLN | |
34256 |
1923 wydanie obiegowe, znaczek z abklaczem. | Fi.149 |
| 60 PLN | |
34257 |
1923 wydanie przedrukowe, znaczek za 40.000/200 mk. w czworobloku z trzema błędami: na poz.75 "uszkodzone 0, e, n", na poz.85 "uszkodzone 0, n", na poz.86 "uszkodzone T", stan idealny, gwarancja i opisy Schmutz. | Fi.152 Mi.158 |
| 360 PLN | |
34258 |
1923 wydanie przedrukowe, znaczek z przesuniętym nadrukiem. | Fi.152 |
| 20 PLN | |
34259 |
1923 wydanie przedrukowe, parka z lekko przesuniętym nadrukiem i uszkodzonym na prawym znaczku. | Fi.152 |
| 20 PLN | |
34260 |
1923 wydanie przedrukowe, czworoblok z abklaczem. | Fi.152 |
| 150 PLN | |
34261 |
1923 wydanie przedrukowe, seria w czworoblokach bez znaczka 157. | Fi.152-6, 158-62 |
| 200 PLN | |
34262 |
1923 wydanie przedrukowe, najdroższy znaczek z serii w czworobloku, stan idealny. | Fi.154 Mi.160 |
| 260 PLN | |
34263 |
1923 wydanie przedrukowe, seria. | Fi.163-70 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
34264 |
1923 wydanie przedrukowe, czworoblok z abklaczem. | Fi.164 |
| 20 PLN | |
34265 |
1923 wydanie przedrukowe, znaczek z błędem "skrócony szeryf cyfry 3". | Fi.169s |
| 30 PLN | |
34266 |
1923 wydanie przedrukowe, znaczek z nadrukiem przesuniętym. | Fi.170 |
| 20 PLN | |
34267 |
1923 wydanie przedrukowe, czworoblok z przesuniętym nadrukiem. | Fi.170 |
| 60 PLN | |
34268 |
1923 czworoblok znaczków na przesyłki lotnicze. | Fi.171 |
| 10 PLN | |
34269 |
1923 czworoblok znaczków na przesyłki lotnicze. | Fi.172 |
| 10 PLN | |
34270 |
1923 wydanie na przesyłki lotnicze, znaczek z abklaczem. | Fi.172 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
34271 |
1923 wydanie na przesyłki lotnicze, parka z abklaczem. | Fi.173 |
| 20 PLN | |
34272 |
1923 wydanie na przesyłki lotnicze, znaczek bez nadruku. | Fi.NW IX |
| 80 PLN | |
34273 |
1923 parka znaczków wydania przedrukowego. | Fi.174 |
| 10 PLN | |
34274 |
1923 wydanie na przesyłki lotnicze, znaczek z nadrukiem przesuniętym. | Fi.174 |
| 60 PLN | |
34275 |
1923 wydanie przedrukowe w nowej walucie, seria na podlepkach w ładnym stanie. | Fi.175-86 Mi.181-92 |
| 400 PLN | |
34276 |
1923 wydanie przedrukowe, luzak z serii. | Fi.178 |
| 10 PLN | |
34277 |
1923 znaczek wydania przedrukowego. | Fi.178 |
| 10 PLN | |
34278 |
1923 wydanie przedrukowe w nowej walucie, marginesowy czworoblok znaczka za 30 pf./100 mk., z pustopolami na górnym marginesie, lewy dolny znaczek z błędem "uszkodzone enn", piękny stan, gwarancja Krawczyk. | Fi.179 Mi.185 |
| 450 PLN | |
34279 |
1923 wydanie przedrukowe w nowej walucie, czworoblok znaczka za 40 pf./100 mk., prawy dolny z błędem na poz.45 "uszkodzony ornament", gwarancja i opis Schmutz, lewy dolny z błędem na poz.44 "przerwany ornament". | Fi.180 B Mi.186 |
| 300 PLN | |
34280 |
1923 wydanie przedrukowe w nowej walucie, marginesowy czworoblok znaczka za 50 pf./100 mk., prawy dolny z błędem na poz.40 "P w Pfennige bez dolnej kreski", gwarancja i opis Schmutz, prawy górny z błędem na poz.30 "zalany ornament". | Fi.181 B1 Mi.187 AF I |
| 350 PLN | |
34281 |
1923 wydanie przedrukowe, gwarancja Schmutz. | Fi.185 |
| 150 PLN | |
34282 |
1923 wydanie przedrukowe, luzak z serii. | Fi.185 |
| 198 PLN SPRZEDANY | |
34283 |
1923 luzaki z serii z obiegu pocztowego. | Fi.D30-6, D38 |
| 15 PLN | |
34284 |
1923 luzaki z serii. | Fi.D31-8 |
| 50 PLN | |
34285 |
1923 luzak z serii. | Fi.D36 |
| 22 PLN SPRZEDANY | |
34286 |
1923 wydanie przedrukowe, parka z podwójnym ząbkowaniem grzebieniowym. | Fi.U36 |
| 150 PLN | |
34287 |
1923 wydanie przedrukowe, czworoblok z abklaczem. | Fi.U36 |
| 80 PLN | |
34288 |
1923 znaczek urzędowy wydania przedrukowego z abklaczem. | Fi.U37 |
| 10 PLN | |
34289 |
1923 wydanie przedrukowe, czworoblok z abklaczem. | Fi.U37 |
| 20 PLN | |
34290 |
1923 wydanie przedrukowe, parka z abklaczem. | Fi.U37S |
| 60 PLN | |
34291 |
1923 znaczek urzędowy wydania przedrukowego z abklaczem. | Fi.U38 |
| 10 PLN | |
34292 |
1923 wydanie przedrukowe, czworoblok z abklaczem. | Fi.U38 |
| 60 PLN | |
34293 |
1923 wydanie przedrukowe, czworoblok nadrukiem przesuniętym. | Fi.U38 |
| 30 PLN | |