Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
26843 |
1934 ilustrowana karta prywatna wykonana na zlecenie organizatorów Zjazdu Filatelistów Niemieckich i 11 Zjazdu Związku Filatelistów Niemieckich; ostemplowana okolicznościowo 5.VIII, dobry stan zachowania; temat - ŻAGLOWCE. UWAGA - zamieniono ilustracje w katalogu Fischer 2010. | Fi.Cpp3/I Mi.PP2 |
| 250 PLN | |
26844 |
1934 ilustrowana karta prywatna wykonana na zlecenie organizatorów Zjazdu Filatelistów Niemieckich i 11 Zjazdu Związku Filatelistów Niemieckich; karta czysta, bardzo dobry stan zachowania; temat - ŻAGLOWCE. UWAGA - zamieniono ilustracje w katalogu Fischer 2010. | Fi.Cpp3 Mi.PP2 |
| 300 PLN | |
26845 |
1935 AMBULANS 4732 relacji GDAŃSK-SOPOT (DANZIG-ZOPPOT), wydanie obiegowe "Herb Gdańska w owalu", znaczki za 5 i 10 fen na liście przesłanym 12.10 ambulansem do Gdańska; walor w dobrym stanie zachowania (koperta pionowo zgięta). | Fi.187, 188 Mi.193, 194 |
| 200 PLN | |
26846 |
1935 wydanie obiegowe - Herb Gdańska w owalu, seria czysta w pięknym stanie (Mi.220 euro) | Fi.239-46 Mi.243-50 |
| 440 PLN | |
26847 |
1935 znaczek wydania na przesyłki lotnicze. | Fi.247 |
| 10 PLN | |
26848 |
1935 wydanie na przesyłki lotnicze. | Fi.251 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
26849 |
1936 wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, luzak z serii. | Fi.258 |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
26850 |
1936 wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, seria z odmianami. | Fi.258-62 |
| 180 PLN | |
26851 |
1936 herb Gdańska na tarczy w owalu, litera "P" w "Postkarte" innego kroju, całostka za 5 fen na papierze kremowym, wysłana 12.3.38 z urzędu Danzig 5 w obszarze Wolnego Miasta Gdańska, znak opłaty unieważniony idealnie odciśniętym kasownikiem okolicznościowym "BENUTZT DIE LUFTPOST!" (korzystaj z poczty lotniczej!) doskonały stan zachowania; temat - LOTNICTWO. | Fi.Cp52e |
| 50 PLN | |
26852 |
1937 Gdański Związek Przeciwlotniczy, seria. | Fi.263-4 |
| 10 PLN | |
26853 |
1937 Gdański Związek Przeciwlotniczy, dwie serie. | Fi.263-4 |
| 20 PLN | |
26854 |
1937 wydanie obiegowe. | Fi.265 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
26855 |
| 15 PLN | |
26856 |
1937 wydanie z dopłatą na rzecz rozwoju gospodarki gdańskiej, wycinek z bloku. | Fi.272, 3 |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
26857 |
1937 wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, seria. | Fi.274-8 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
26858 |
1937 Wystawa Filatelistyczna DAPOSTA 1937 komplet 4 bloków (odmiany kolorów) z kasownikami okolicznościowymi; bardzo dobry stan zachowania (Fi.520.-). | Fi.bl.1-2a, b |
| 500 PLN | |
26859 |
1937 wydanie z dopłata na rzecz rozwoju gospodarki gdańskiej, blok czysty, niewielkie zgięcie prawego górnego narożnika. | Fi.bl.3 |
| 240 PLN | |
26860 |
1937 karta prywatna wykonana na zlecenie komitetu organizacyjnego 1 Gdańskiej Wystawy Filatelistycznej DAPOSTA 1937; karta czysta, idealny stan zachowania. UWAGA - zamieniono ilustracje w katalogu Fischer 2010. | Fi.Cpp4 Mi.PP3 |
| 350 PLN | |
26861 |
1937 Wystawa Filatelistyczna DAPOPSTA 1937, blok. | Fi.bl.1 |
| 50 PLN | |
26862 |
1937 Wystawa Filatelistyczna DAPOPSTA 1937, blok. | Fi.bl.1a |
| 70 PLN | |
26863 |
1937 Wystawa Filatelistyczna DAPOPSTA 1937, bloki w dwóch odmianach. | Fi.bl.1a, b |
| 100 PLN | |
26864 |
1937 Wystawa Filatelistyczna DAPOPSTA 1937, blok. | Fi.bl.1b |
| 30 PLN | |
26865 |
1937 Wystawa Filatelistyczna DAPOSTA, blok. | Fi.bl.1b |
| 15 PLN | |
26866 |
1937 wystawa filatelistyczna DAPOSTA, blok. | Fi.bl.2a |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
26867 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
26868 |
1937 Wystawa Filatelistyczna DAPOPSTA 1937, bloki w dwóch odmianach. | Fi.bl.2a, b |
| 90 PLN | |
26869 |
1937 Wystawa Filatelistyczna DAPOPSTA 1937, blok. | Fi.bl.2b |
| 15 PLN | |
26870 |
1937 blok z wystawy filatelistycznej DAPOSTA. | Fi.bl.2b |
| 15 PLN | |
26871 |
1938 150 rocznica urodzin Artura Schopenhauera, seria znaczków na karcie ostemplowana okolicznościowo 22.2 w pierwszym dniu obiegu (Mi.50 euro). | Fi.279-81 Mi.281-83 |
| 120 PLN | |
26872 |
1938 wydanie na przesyłki lotnicze, luzaki z serii. | Fi.282, 284 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
26873 |
1938 Wonneberg über Danzig 1 - wydanie obiegowe "Herb Gdańska w owalu", znaczek za 3 fen - frankatura pojedyncza, druki zamiejscowe w obszarze Wolnego Miasta Gdańska, wysłane z pośrednictwa pocztowego Wonneberg (Ujeścisko), znaczek unieważniony 23.12 w urzędzie Gdańsk 1; walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.286 Mi.289 |
| 350 PLN | |
26874 |
1938 wydanie obiegowe, luzak z serii. | Fi.287R |
| 10 PLN | |
26875 |
1938 wydanie obiegowe, luzaki. | Fi.289 |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
26876 |
1938 wydanie obiegowe, luzak z serii. | Fi.290 |
| 10 PLN | |
26877 |
1938 wydanie obiegowe, luzak z serii. | Fi.291 |
| 15 PLN | |
26878 |
1938 wydanie obiegowe - Herb Gdańska w owalu, znaczek za 25 Pf. z numerem 439 HAN na lewym marginesie. | Fi.291 HAN Mi.294 HAN |
| 200 PLN | |
26879 |
1938 wydanie obiegowe - Herb Gdańska w owalu, znaczek za 40 Pf. z numerem 738 HAN na prawym marginesie. | Fi.292 HAN Mi.295 HAN |
| 200 PLN | |
26880 |
1938 wydanie obiegowe - Herb Gdańska w owalu, znaczek za 50 Pf. z numerem 738 HAN na prawym marginesie. | Fi.293 HAN Mi.296 HAN |
| 250 PLN | |
26881 |
1938 wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, luzaki z serii. | Fi.295-6 |
| 10 PLN | |
26882 |
1938 wydanie z dopłatą na rzecz Pomocy Zimowej - statki, seria z marginesami ostemplowana okolicznościowo 20.IV.1939 stemplem z okazji rocznicy urodzin Hitlera. | Fi.295-99 Mi.284-88 |
| 100 PLN | |