Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
26257 |
1982 list z Niemiec do Polski z różowymi dla korespondencji z zagranicy stemplami cenzury stanu wojennego; OCENZUROWANO i URZĄD CENZURY 718. | |
| 25 PLN | |
26258 |
1983 750-lecie praw miejskich Torunia, bardzo rzadki znaczek z pustopolem na dole. | Fi.2728 Mi.2876 |
| 350 PLN | |
26259 |
| 10 PLN | |
26260 |
1983 Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna Toruń 83. | Fi.2728 Mi.2876 |
| 10 PLN | |
26261 |
1983 karta Poczty Harcerskiej w Lublinie, ofrankowana i ostemplowana okolicznościowo 10.IX w Toruniu; temat - HARCERSTWO, KOPERNIK. | Fi.2728 Mi.2876 |
| 10 PLN | |
26262 |
| 10 PLN | |
26263 |
1983 rocznik kopert FDC (bez Bl. 78; Fi.44.-). | Fi.2700-50 Mi.2848-98 |
| 30 PLN | |
26264 |
1983 komplet ozdobnych kopert okolicznościowych z XIV Ogólnopolskiej Wystawy Filatelistycznej Toruń 83. | |
| 45 PLN | |
26265 |
1984 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Hiszpania 84" w Madrycie, znaczek z przesuniętym drukiem kolorów - barwy srebnej - błąd pokazał się kilka lat temu, obecnie rzadko oferowany. | Fi.2764 Mi.2912 |
| 80 PLN | |
26266 |
| 270 PLN | |
26267 |
1984 poczta samochodowa szlakiem poczty polowej LWP, komplet 7 kart ze znaczkami dodatkowej opłaty, przewiezionych na trasie poszczególnych etapów. Fisher:Cp872-878 | Fi.Cp872-78 |
| 30 PLN | |
26268 |
1984 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Sarajewie i Los Angeles, blok cięty na papierze gumowanym w idealnym stanie. | Fi.bl.80nz Mi.Bl.94U |
| 3 600 PLN SPRZEDANY | |
26269 |
1984 rocznik kopert FDC (Fi.45.-). | Fi.2751-2811 Mi.2899-2959 |
| 30 PLN | |
26270 |
1985 rozwój pojazdów pożarniczych, znaczek z błędem "otwarte O w DO". | Fi.2815B1 Mi.2963 |
| 15 PLN | |
26271 |
| 25 PLN | |
26272 |
1985 Ptaki - dzikie kaczki, seria znaczków w arkuszach; złamania na brzegach marginesów, arkusze poziomo zgięte (Fi.200.-, Mi.190 euro). | Fi.2850-55 Mi.2998-3003 |
| 160 PLN | |
26273 |
1985-1987 TOM XVI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 340 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | |
| 260 PLN | |
26274 |
1985 rocznik kopert FDC (bez Bl.82II, Bl.83II; Fi.52.-). | Fi.2812-bl.83I Mi.2960-Bl.97I |
| 30 PLN | |
26275 |
1985 SOLIDARNOŚĆ - 50 rocznica śmierci marszałka Józefa Piłsudskiego, pamiątkowy bloczek. | |
| 30 PLN | |
26276 |
| 40 PLN | |
26277 |
1986 Mieszko I, parka z przesuniętą w lewo perforacją pionową. | Fi.2918 Mi.3066 |
| 32 PLN SPRZEDANY | |
26278 |
| 20 PLN | |
26279 |
1986 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Stockholmia '86", oryginalna paczka zawierająca 100 sztuk bloku nie rozpieczętowana. | Fi.bl.86 Mi.Bl.100 |
| 60 PLN | |
26280 |
1986 rocznik kopert FDC (bez Bl.84-85, Bl.86, Bl.87; Fi.49.-). | Fi.2865-2927 Mi.3013-75 |
| 30 PLN | |
26281 |
| 10 PLN | |
26282 |
| 20 PLN | |
26283 |
| 50 PLN | |
26284 |
| 330 PLN | |
26285 |
| 30 PLN | |
26286 |
1987 Bolesław Chrobry, kompletny arkusz z przywieszkami i pustopalami. | Fi.2983ark. Mi.3131 |
| 130 PLN | |
26287 |
| 15 PLN | |
26288 |
1987.06.05 blok "Papież - Jaruzelski" na kopercie FDC, katalog Fischera nawet nie odnotowuje prawdziwej FDC!!! z całą pewnością jedna z najrzadszych i najtrudniejszych do zdobycia kopert FDC z okresu PRL, większość kopert uchodzących za FDC to po prostu koperty z kasownikiem okolicznościowym ze spotkania Papieża z gen.Jaruzelskim na Zamku; oryginalnych kopert FDC ostemplowanych 5 czerwca 1987 istnieje prawdopodobnie tylko kilka sztuk! | Fi.bl.132 (88) Mi.Bl.102 |
| 800 PLN | |
26289 |
| 130 PLN | |
26290 |
1987 koperta FDC bloku z okazji spotkania Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie. | Fi.bl.88 Mi.Bl.102 |
| 150 PLN | |
26291 |
1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim, blok. | Fi.bl.88 Mi.Bl.102 |
| 140 PLN | |
26292 |
1987 rocznik kopert FDC (bez Bl.88; Fi.55.-) | Fi.2928-85 Mi.3076-3133 |
| 33 PLN | |
26293 |
1988 "70 LAT POLSKIEJ MARYNARKI WOJENNEJ", ilustrowana, dekoracyjna karta, ofrankowana i ostemplowana okolicznościowo 28.XI w Gdyni; na stemplu sylwetka torpedowca ORP "Mazur". | Fi.2837, 2839 Mi.2985, 2987 |
| 15 PLN | |
26294 |
| 10 PLN | |
26295 |
| 10 PLN | |
26296 |
| 70 PLN | |