Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Aukcja 60. PRL 1952-1989

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
25936

1963 karnet - "700 LAT MIASTA ŻNINA".

Fi.1046
Mi.1190  
25 PLN
25937

1963 "ORP ISKRA SZKOLI NOWE KADRY OFICERÓW MORSKICH" Gdynia, znaczek na ilustrowanej kopercie ostemplowany okolicznościowo 30.VI; temat - ŻAGLOWCE.

Fi.1051
Mi.1195 
20 PLN
25938

1963 KARNET - Europejska Wystawa Znaczków Sportowych - Wrocław 1963; unikalny w specjalnym karnecie, kasowany okolicznościowo czarnodruk, zwraca uwagę jego bardzo niski kolejny numer 000040.

Fi.1054ND
Mi.1210ND
500 PLN
25939

1963 rocznik znaczków czystych (Fi.400.-).

Fi.1222-1308
Mi.1370-1456 
300 PLN
SPRZEDANY
25940

1963 100. rocznica Powstania Styczniowego, lewy dolny znaczek z błędem "uszkodzone R w TRAUGUTT - początkowa faza".

Fi.1222s
Mi.1370 
40 PLN
25941

1963 100. rocznica Powstania Styczniowego, lewy dolny znaczek z błędem "silnie uszkodzone R w TRAUGUTT".

Fi.1222s
Mi.1370 
60 PLN
25942

1963 "SESJA NAUKOWA 500-LECIA BITWY MORSKIEJ NA ZALEWIE WIŚLANYM" Elbląg, znaczek na ilustrowanej kopercie ostemplowany okolicznościowo 15.IX; temat - ŻAGLOWCE.

Fi.1240
Mi.1388 
20 PLN
25943

1963 20. rocznica powstania getcie warszawskim, narożny wieloblok z numerem walca w narożniku na papierze ze znakiem wodnym III.5, gwarancja i oznaczenie.

Fi.1243 III.5
Mi.1394 
100 PLN
25944

1963 karty maksimum - gady i płazy, seria 12 sztuk; dobry stan zachowania (kilka kart z minimalnie słabszymi narożnikami); temat - FAUNA, PŁAZY, GADY.

Fi.1245-56
Mi.1393-1404 
250 PLN
25945

1963 gady i płazy, znaczek bez druku barwy czarnej - brak napisów i nominału, gwarancja Walisch.

Fi.1249s
Mi.1397F 
480 PLN
25946

1963 mistrzostwa świata w szermierce - Gdańsk, parka znaczków za 1.55 zł., prawy z błędem "dwukrotnie przerwana szpada", gwarancja.

Fi.1261+1261 B2
Mi.1409A 
40 PLN
SPRZEDANY
25947

1963 Mistrzostwa Świata w szermierce, znaczek z błędem "dwukrotnie przerwana górna szpada".

Fi.1261B2
Mi.1409A 
15 PLN
25948

1963 wielcy Polacy, seria w czworoblokach rozdzielonych pustopolami w układzie pionowym z nazwą serii na marginesach.

Fi.1263-6
Mi.1411-4 
100 PLN
25949

1963 wielcy Polacy, seria w czworoblokach rozdzielonych międzypolem z nazwą serii na marginesie.

Fi.1263-6
Mi.1411-4 
120 PLN
25950

1963 wielcy Polacy, stemplowana seria w parkach rozdzielonych pustopolem.

Fi.1263-6
Mi.1411-4 
120 PLN
25951

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 40 gr z błędem "kropka w 4" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1267 B1
Mi.1415
30 PLN
25952

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, seria w arkuszach sprzedażnych, z tym znaczki z błędami: 1267B1, 1267B2, 1268B1, 1268B2, 1268B3, 1269B1.

Fi.1267-9
Mi.1415-7 
400 PLN
25953

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, stemplowany arkusz z pustopolami na dolnym marginesie, w arkuszu znaczki z błędami B1, B2 i B4.

Fi.1268
Mi.1416 
40 PLN
25954

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr. z błędem "3 gwiazdki" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1268 B1
Mi.1416 
30 PLN
25955

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "0 uszkodzone z lewej" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1268 B4
Mi.1416
30 PLN
25956

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1268B1
Mi.1416 
10 PLN
25957

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1268B2
Mi.1416 
20 PLN
25958

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "3 gwiazdki".

Fi.1268s
Mi.1416 
25 PLN
25959

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1268t
Mi.1416 
25 PLN
25960

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek z usterką w postaci plamy w kolorze brązowym.

Fi.1270
Mi.1418
15 PLN
25961

1963 FDC - "Mistrzostwa Europy w koszykówce", znaczek za 40 gr. z błędem "krótka stopa", gwarancja.

Fi.1270 B1
Mi.1418 
30 PLN
25962

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, prawy górny znaczek z błędem "krótka stopa".

Fi.1270B1
Mi.1418 
25 PLN
25963

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, prawy znaczek z błędem "krótka stopa".

Fi.1270B1
Mi.1418 
20 PLN
SPRZEDANY
25964

1963 FDC - "Mistrzostwa Europy w koszykówce" znaczek za 60 gr. z błędem "1863 zamiast 1963", gwarancja.

Fi.1272 B1
Mi.1420 
30 PLN
25965

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, lewy znaczek z błędem "1863 zamiast 1963".

Fi.1272B1
Mi.1420 
20 PLN
SPRZEDANY
25966

1963 20-lecie LWP, dolny znaczek z usterką w postaci plamy na dzibie orła.

Fi.1277
Mi.1425
13 PLN
SPRZEDANY
25967

1963 20-lecie LWP, seria w arkuszach sprzedażnych, błędy 1279B2, 1282B1, arkusze na papierze b: 1279, 1281, 1282.

Fi.1277-84
Mi.1425-32 
500 PLN
SPRZEDANY
25968

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, unikalna parka pionowa nigdy dotąd niekatalogowanych i nieopisywanych znaczków za 40 gr. wydrukowanych na bezdrzewnym białym papierze o grubości 0,10 mm, górny margines górnego znaczka jest nieco poziomo zgięty poza rysunkiem, zachowane są w dobrm stanie z prawdziwą i nienaruszoną gumą, bez podlepek ani ich śladów, szczegółowy fotoatet Schmutz.

Fi.1278 nz
Mi.1426
20 000 PLN
25969

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 60 gr. z błędem "dwóch pilotów", gwarancja.

Fi.1279 B2
Mi.1427 
50 PLN
25970

1963 20-lecie LWP, lewy znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
Mi.1427 
75 PLN
25971

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2,50 zł z błędem "uszkodzone O w POLSKIEGO" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1283 B1
Mi.1431 
40 PLN
25972

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2.50 zł. z błędem na poz.20 "uszkodzone O w POLSKIEGO", gwarancja.

Fi.1283 B1
Mi.1431 
50 PLN
25973

1963 Dzień Znaczka, arkusz sprzedażny zagięty w połowie.

Fi.1285
Mi.1433 
50 PLN
25974

1963 wizyta radzieckich kosmonautów, seria w arkuszach sprzedażnych, w tym znaczki z błędami: 1286B1, 1287B1, 1287B2, 1288B1, arkusz 1288 z pustopolami na górnym marginesie.

Fi.1286-8
Mi.1434-6 
400 PLN
25975

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr. z błędem "3 gwiazdki" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1287 B1
Mi.1416 
30 PLN