Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
10768 |
1947 (?) LAGER 6395 - obóz jeniecki w ZSRR dla jeńców niemieckich, przesyłka z obozu - formularz Sowieckiego Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca, wysłany do Izbicka na Śląsku, stempelek cenzury sowieckiej 289; walor w bardzo dobrym stanie zachowania; temat - CZERWONY KRZYŻ, CZERWONY PÓŁKSIĘŻYC. | |
| 150 PLN | |
10769 |
1947 LAGER 6395 - obóz jeniecki w ZSRR dla jeńców niemieckich, przesyłka z obozu - formularz Sowieckiego Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca, datowany 24.8, wysłany do Izbicka na Śląsku, stempelek cenzury sowieckiej; walor w bardzo dobrym stanie zachowania; temat - CZERWONY KRZYŻ, CZERWONY PÓŁKSIĘŻYC. | |
| 150 PLN | |
10770 |
1947 przesyłka (zwrotna) do polskiego obozu pracy dla jeńców niemieckich zatrudnionych w kopalni Niwka w Sosnowcu, rzadko spotykany polski formularz dla jeńców niemieckich. | |
| 450 PLN | |
10771 |
1947 przesyłka z obozu przymusowej pracy jeńców niemieckich wykorzystanych do odgruzowywania Warszawy. Wysłany 28.10.47 do Niemiec; adres nadawczy 3 komp. obozu jeńców wojennych, Warszawa 22. Rzadkie. | |
| 330 PLN | |