Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
7004 |
1957 Saarland (Bundesland), druga seria obiegowa, czysta, w bardzo dobrym stanie. | Mi.409-428 |
| 55 PLN | |
7005 |
1957 Saarland (Bundesland), pierwsza seria obiegowa, czysta, w bardzo dobrym stanie. | Mi.380-99 |
| 25 PLN | |
7006 |
1962 NRD, pierwszy lot grupowy statków kosmicznych Wostok III i Wostok IV, blok ostemplowany na kopercie pierwszego dnia obiegu. | Mi.Bl.17 |
| 30 PLN | |
7007 |
1974 Berlin Zachodni, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.MH9 |
| 20 PLN | |
7008 |
1982 Berlin Zachodni, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.MH13 |
| 14 PLN | |
7009 |
1993 RFN, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.MH26 |
| 10 PLN | |
7010 |
1998 RFN, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.MH36 |
| 10 PLN | |