Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
28496 |
1918 seria pomnikowa, kompletne dwa arkusze znaczków za 5 f./2 gr. i 10 f./6 gr., z późnej fazy druku, z wieloma błędami: "Poezta", "uszkodzone N", "kropka między nóżkami k", "P w Poczta wyszczerbione", "prawa 5 z kropką", "plamka przylegająca do l u dołu", "ols uszkodzone" i inne niekatalogowane. | Fi.1-2 B1-9 |
| 600 PLN | |
28497 |
1918 seria pomnikowa, znaczek w kolorze żółtobrązowym i jasno żółtoszarym, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2 Mi.2 |
| 60 PLN | |
28498 |
1918 seria pomnikowa stemplowana. | Fi.2-5 Mi.2-5 |
| 35 PLN | |
28499 |
1918 seria pomnikowa. | Fi.2-5 Mi.2-5 |
| 100 PLN | |
28500 |
1918 seria pomnikowa, seria. | Fi.2-5 Mi.2-5 |
| 90 PLN | |
28501 |
1918 seria pomnikowa, seria stemplowana grzecznościowo na kopercie. | Fi.2-5 Mi.2-5 |
| 20 PLN | |
28502 |
1918 seria pomnikowa, dolny lewy znaczek z błędem "uszkodzone N", gwarancja Schmutz. | Fi.2B2 Mi.2 |
| 80 PLN | |
28503 |
1918 seria pomnikowa, marginesowy czworoblok znaczków za 5 f./2 gr., lewy dolny znaczek z błędem na poz.13 "uszkodzona prawa górna część litery N", gwarancja. | Fi.2 B2 |
| 100 PLN | |
28504 |
1918 seria pomnikowa, prawy górny znaczek z błędem "kropka między nóżkami litery k", gwarancja i oznaczenie. | Fi.2 B3 Mi.2 |
| 50 PLN | |
28505 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 5 f./2 gr. z podwójnym nadrukiem szczątkowym, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2 |
| 150 PLN | |
28506 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem. | Fi.3 Mi.3 |
| 80 PLN | |
28507 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 10 f./6 gr. z bardzo mocno przesuniętym w dół nadrukiem - Poczta Polska na górze znaczka, gwarancja Krawczyk. | Fi.3 |
| 150 PLN | |
28508 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem w poziomie w lewo, gwarancja Walisch. | Fi.3 Mi.3 |
| 45 PLN | |
28509 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok znaczków za 10 fen./6 gr., prawe znaczki z błędami "krótki nosek w prawej 1" i "uszkodzone 0", gwarancja Falkowski. | Fi.3 B |
| 40 PLN | |
28510 |
1918 seria pomnikowa, narożny czworoblok znaczków za 10 f./6 gr., prawe znaczki ze znacznym uszkodzeniem prawej ramki i skraju rysunku znaczka podstawowego, bardzo rzadkie. | Fi.3 B |
| 800 PLN | |
28511 |
| 40 PLN | |
28512 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "wyszczerbione N", gwarancja Petriuk. | Fi.3B2 Mi.3 |
| 40 PLN | |
28513 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uskodzona litera N", dwie duże podlepki, gwarancja. | Fi.3B2 Mi.3 |
| 10 PLN | |
28514 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok z odwróconym nadrukiem, gwarancja Mikulski. | Fi.3No Mi.3K |
| 200 PLN | |
28515 |
1918 seria pomnikowa, narożny czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.3No Mi.3K |
| 300 PLN | |
28516 |
1918 seria pomnikowa, złamany znaczek z nadrukiem odwróconym. | Fi.3No Mi.3K |
| 15 PLN | |
28517 |
| 250 PLN | |
28518 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "wyszczerbione P w Poczta", gwarancja Petriuk. | Fi.3No B4 Mi.3K |
| 300 PLN | |
28519 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen./10 gr. z niekatalogowanym błędem na poz.37 "uszkodzone F" - faza końcowa, gwarancja i pełen opis błędu Schmutz. | Fi.4 B |
| 80 PLN | |
28520 |
1918 seria pomnikowa, oryginalnie kasowany znaczek za 25 fen./10 gr. ze znacznie przesuniętym w pionie nadrukiem, napis Poczta Polska na górze znaczka, gwarancja Schmutz. | Fi.4 B |
| 200 PLN | |
28521 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen./10 gr. z niekatalogowanym błędem na poz.37 "brak części litery F" - faza początkowa, gwarancja. | Fi.4 B |
| 120 PLN | |
28522 |
| 100 PLN | |
28523 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen./10 gr. z błędem na poz.24 "kropka w lewej 5", gwarancja. | Fi.4 B10 |
| 60 PLN | |
28524 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 50 f./20 gr. z bardzo mocno przesuniętym w górę nadrukiem - nominał na dole znaczka, gwarancja Krawczyk. | Fi.5 |
| 400 PLN | |
28525 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka w lewej cyfrze 5", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.5 B10 Mi.5 |
| 120 PLN | |
28526 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "plama przy l" występującym tylko w części nakładu, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.5B8 Mi.5 |
| 150 PLN | |
28527 |
1918 wydanie PP/GGW, pasek znaczków z nadrukiem drugiej formy, rozerwana perforacja między skrajnymi znaczkami, gwarancja Berbeka. | Fi.6 Mi.6 |
| 320 PLN | |
28528 |
1918 - 1919 wydanie PP/GGW, kompletna seria kasowanych znaczków na wycinkach, najważniejsze wartości, gwarancja Schmutz inne w większości Krawczyk. | Fi.6-16 |
| 150 PLN | |
28529 |
1918 wydanie PP/GGW, seria na grzecznościowym liście poleconym z Łodzi. | Fi.6-16 Mi.6-16 |
| 180 PLN | |
28530 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem pierwszej formy, gwarancja i oznaczenie Ways. | Fi.6b Mi.6 |
| 70 PLN | |
28531 |
| 63 PLN SPRZEDANY | |
28532 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem drugiej formy, górny znaczek z błędem "Poczto", znaczek z błędem podlepka, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.6 B8 Mi.6 |
| 450 PLN | |
28533 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem pierwszej formy, nadruk GGW silnie błyszczący, gwarancja i oznaczenie Ways. | Fi.6c Mi.6 |
| 90 PLN | |
28534 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem GGW silnie błyszczącym, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.6c Mi.6 |
| 135 PLN | |
28535 |
1918 wydanie PP/GGW, czworoblok z rzadkim nadrukiem GGW farbą anilinową w idealnym stanie, fotoatest. | Fi.6d Mi.6 |
| 1 600 PLN | |