Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
34256 |
| 40 PLN | |
34257 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 i sygnaturą VIII.47. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN | |
34258 |
| 40 PLN | |
34259 |
| 40 PLN | |
34260 |
| 40 PLN | |
34261 |
| 30 PLN | |
34262 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN | |
34263 |
1949 wydanie prowizoryczna, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 35 PLN | |
34264 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 104 z nadrukiem typu 10 wysłana 22.XI z Poznania do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp120 |
| 50 PLN | |
34265 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Leon Wyczółkowski) z nadrukiem typu 15, z obiegu. | Fi.Cp121 |
| 80 PLN | |
34266 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 22 z nadrukiem typ 15 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp121 |
| 40 PLN | |
34267 |
| 30 PLN | |
34268 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 z nadrukiem typu 12. | Fi.Cp122 |
| 70 PLN | |
34269 |
1950 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 25 PLN | |
34270 |
1950 całostka z hasłem propagandowym 18a. | Fi.Cp124 |
| 10 PLN | |
34271 |
| 10 PLN | |
34272 |
1951 Bolesław Bierut, z hasłem propagandowym 19, sygnatura VI.50. | Fi.Cp124 |
| 30 PLN | |
34273 |
| 20 PLN | |
34274 |
1951 znaki opłaty wycięte z całostek (kart pocztowych), użyte do ofrankowania listu przesłanego miejscowo 6.9 w Warszawie; niespotykany walor sporządzony bez inspiracji filatelistycznej; dobry stan zachowania. | Fi.Cp125 |
| 500 PLN | |
34275 |
| 180 PLN | |
34276 |
1951 kartka z okazji Światowego Tygodnia Młodzieży. | Fi.Cp126 |
| 10 PLN | |
34277 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 15 PLN | |
34278 |
1951 całostka z życzeniami 1-majowymi. | Fi.Cp127 |
| 10 PLN | |
34279 |
1951 kartka z życzeniami z okazji 1-go Maja. | Fi.Cp127 |
| 10 PLN | |
34280 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 15 PLN | |
34281 |
1951kartka z okazji Światowego Festiwalu Młodzieży w Berlinie. | Fi.Cp128 |
| 10 PLN | |
34282 |
| 15 PLN | |
34283 |
1951 7 rocznica powstania Polski Ludowej. | Fi.Cp 129 |
| 10 PLN | |
34284 |
1951 propaganda PKO. | Fi.Cp130 |
| 15 PLN | |
34285 |
1951 całostka błędem "kreska nad pierwszym Z w OSZCZĘDZAJ". | Fi.Cp130 B1 |
| 30 PLN | |
34286 |
| 40 PLN | |
34287 |
| 40 PLN | |
34288 |
1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe F. | Fi.Ck14ya |
| 35 PLN SPRZEDANY | |
34289 |
| 35 PLN | |
34290 |
1952 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą V.52. | Fi.Cp131 |
| 10 PLN | |
34291 |
1952 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą V.52. | Fi.Cp131 |
| 10 PLN | |
34292 |
1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym nr 22. | Fi.Cp131 |
| 10 PLN | |
34293 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, 30+15 gr, sygnatura V.52, hasło propagandowe 20a. | Fi.Cp131 |
| 30 PLN | |
34294 |
1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 20b. | Fi.Cp131 |
| 10 PLN | |
34295 |
1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 18b. | Fi.Cp133 |
| 10 PLN | |