Nowa aukcja rozpocznie się wkrótce

Aukcja 55. Wydania przedrukowe 1918-1919

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
21804

1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka z odwróconym nadrukiem, słaby narożnik w lewym znaczku, gwarancja.

Fi.19No
Mi.19K 
200 PLN
21805

1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka z nadrukiem odwróconym, na prawym znaczku usterka w postaci uszkodzonego prawego ornamentu, ślady po podlepkach, gwarancja Schmutz.

Fi.19No
Mi.19K 
160 PLN
21806

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikulski.

Fi.19No
Mi.19K 
40 PLN
21807

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek za 45 h. z nadrukiem odwróconym (Fi.240.-), gwarancja Perzyński.

Fi.19 No
200 PLN
21808

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z podwójnym drukiem liter TA, unikalne, gwarancja Mikulski.

Fi.19 No
Mi.19 K 
550 PLN
21809

1918 drugie wydanie lubelskie, seria kasowana, znaczek za 10/30 hal. z oboma kolorami nadruku czarnym i fioletowobrązowym (Fi.350+180.-), gwarancja. Krawczyk, Mikstein.

Fi.20-29
Mi.20-28 
480 PLN
21810

1918 drugie wydanie lubelskie, podstawowa seria znaczków stemplowana grzecznościowo na kopercie, znaczek za 50 hal. z błędem "brak liter ZTA", gwarancja.

Fi.20-29
Mi.20-8 
260 PLN
21811

1918 drugie wydanie lubelskie, seria z nadrukami odwróconymi, unikalny znaczek za 3/3 hal. (Fi.10000.-) gwarancja pozostałe (Fi.1160.-) gwarancja Krawczyk, wszystkie kasowane grzecznościowo nieoryginalnym kasownikiem.

Fi.20-29 No
Mi.20-28 
8 000 PLN
21812

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja Schmutz.

Fi.20a
Mi.20A 
500 PLN
21813

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Mikstein.

Fi.20a
Mi.20A 
50 PLN
21814

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.20a
Mi.20A 
40 PLN
21815

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku.

Fi.20a
Mi.20A 
30 PLN
21816

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 3/3 hal. z unikalnym - nigdy dotąd niekatalogowanym, mieszanym ząbkowaniem 11,5:11,75, bardzo ładny stan, gwarancja i opis każdego znaczka Schmutz.

Fi.20ba
4 800 PLN
21817

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21 
150 PLN
21818

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z brzegowym mocnym uszkodzeniem lewej strony nadruku, gwarancja Ways.

Fi.21
25 PLN
21819

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z "abklatschem" prawie całego nadruku, w tym wydaniu dość rzadkie, gwarancja firmowa Brajer, Mikstein.

Fi.21
80 PLN
21820

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski.

Fi.21
Mi.21 
35 PLN
21821

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, brzydki ślad po zmytej podlepce, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21 
15 PLN
21822

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21 
15 PLN
21823

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21 
15 PLN
21824

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.21
Mi.21 
15 PLN
21825

1918 drugie wydanie lubelskie, strona medalowego eksponatu wystawowego, w tym list polecony z Radomia 6.II.19 do Zawiercia, mieszana frankatura różnych wydań, opłata zgodna z taryfa pocztową w wysokości 50 hal. za list polecony, stempel odbiorczy Zawiercia na froncie koperty, dodatkowo znaczek z nadrukiem odwróconym i nadrukami przesuniętymi.

Fi.21, 21No, 23, 88A
Mi.21, 21K, 23A, 92&
2 400 PLN
21826

1918 drugie wydanie lubelskie, strona z medalowego eksponatu wystawowego, w tym list polecony prawidłowo opłacony z Radomia do Zawiercia, na odwrocie stempel odbiorczy, gwarancja Mikulski, plus znaczki z oznaczonych pozycji w arkuszu.

Fi.21, 25a
Mi.21, 25I 
2 700 PLN
21827

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
150 PLN
SPRZEDANY
21828

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. ze słabo odbitymi gwiazdkami, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
25 PLN
21829

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze czarnym, gwarancja.

Fi.22a
Mi.22a 
20 PLN
21830

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
15 PLN
21831

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
15 PLN
21832

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Miszczak.

Fi.22a
Mi.22a 
15 PLN
21833

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem czarnym z błędem B4 z poz. 41, ciężkie podlepki, gwarancja.

Fi.22aB4
Mi.22a 
30 PLN
21834

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z występującym tylko na tej wartości błędem na poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL.", gwarancja Mikstein z opisem.

Fi.22a B4
40 PLN
21835

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 11 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22aNo
Mi.22aK 
200 PLN
21836

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, w bardzo ładnym stanie, gwarancja Kwaśniewski,.

Fi.22b
1 320 PLN
21837

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, z lekko uszkodzoną lewą gwiazdką, sygnowany, gwarancja Gryżewski.

Fi.22b
320 PLN
21838

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Krawczyk.

Fi.22b
160 PLN
21839

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem fioletowym na wycinku z listu z Lublina 28.1.19, na korespondencji nie katalogowane, gwarancja Mikulski.

Fi.22b
Mi.22b 
2 000 PLN
21840

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z brzegowym, uszkodzonym po lewej stronie, nadrukiem w kolorze fioletowym, lekki ślad podlepki, gwarancja.

Fi.22b B
180 PLN
21841

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.23a
Mi.23A 
25 PLN
21842

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.23a
Mi.23A 
15 PLN
SPRZEDANY
21843

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z błędem "uszkodzone P w POLSKA", gwarancja.

Fi.23a B
Mi.23A 
40 PLN