Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
21804 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka z odwróconym nadrukiem, słaby narożnik w lewym znaczku, gwarancja. | Fi.19No Mi.19K |
| 200 PLN | |
21805 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka z nadrukiem odwróconym, na prawym znaczku usterka w postaci uszkodzonego prawego ornamentu, ślady po podlepkach, gwarancja Schmutz. | Fi.19No Mi.19K |
| 160 PLN | |
21806 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikulski. | Fi.19No Mi.19K |
| 40 PLN | |
21807 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek za 45 h. z nadrukiem odwróconym (Fi.240.-), gwarancja Perzyński. | Fi.19 No |
| 200 PLN | |
21808 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z podwójnym drukiem liter TA, unikalne, gwarancja Mikulski. | Fi.19 No Mi.19 K |
| 550 PLN | |
21809 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria kasowana, znaczek za 10/30 hal. z oboma kolorami nadruku czarnym i fioletowobrązowym (Fi.350+180.-), gwarancja. Krawczyk, Mikstein. | Fi.20-29 Mi.20-28 |
| 480 PLN | |
21810 |
1918 drugie wydanie lubelskie, podstawowa seria znaczków stemplowana grzecznościowo na kopercie, znaczek za 50 hal. z błędem "brak liter ZTA", gwarancja. | Fi.20-29 Mi.20-8 |
| 260 PLN | |
21811 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria z nadrukami odwróconymi, unikalny znaczek za 3/3 hal. (Fi.10000.-) gwarancja pozostałe (Fi.1160.-) gwarancja Krawczyk, wszystkie kasowane grzecznościowo nieoryginalnym kasownikiem. | Fi.20-29 No Mi.20-28 |
| 8 000 PLN | |
21812 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja Schmutz. | Fi.20a Mi.20A |
| 500 PLN | |
21813 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Mikstein. | Fi.20a Mi.20A |
| 50 PLN | |
21814 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.20a Mi.20A |
| 40 PLN | |
21815 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku. | Fi.20a Mi.20A |
| 30 PLN | |
21816 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 3/3 hal. z unikalnym - nigdy dotąd niekatalogowanym, mieszanym ząbkowaniem 11,5:11,75, bardzo ładny stan, gwarancja i opis każdego znaczka Schmutz. | Fi.20ba |
| 4 800 PLN | |
21817 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 150 PLN | |
21818 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z brzegowym mocnym uszkodzeniem lewej strony nadruku, gwarancja Ways. | Fi.21 |
| 25 PLN | |
21819 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z "abklatschem" prawie całego nadruku, w tym wydaniu dość rzadkie, gwarancja firmowa Brajer, Mikstein. | Fi.21 |
| 80 PLN | |
21820 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski. | Fi.21 Mi.21 |
| 35 PLN | |
21821 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, brzydki ślad po zmytej podlepce, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 15 PLN | |
21822 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 15 PLN | |
21823 |
| 15 PLN | |
21824 |
| 15 PLN | |
21825 |
1918 drugie wydanie lubelskie, strona medalowego eksponatu wystawowego, w tym list polecony z Radomia 6.II.19 do Zawiercia, mieszana frankatura różnych wydań, opłata zgodna z taryfa pocztową w wysokości 50 hal. za list polecony, stempel odbiorczy Zawiercia na froncie koperty, dodatkowo znaczek z nadrukiem odwróconym i nadrukami przesuniętymi. | Fi.21, 21No, 23, 88A Mi.21, 21K, 23A, 92& |
| 2 400 PLN | |
21826 |
1918 drugie wydanie lubelskie, strona z medalowego eksponatu wystawowego, w tym list polecony prawidłowo opłacony z Radomia do Zawiercia, na odwrocie stempel odbiorczy, gwarancja Mikulski, plus znaczki z oznaczonych pozycji w arkuszu. | Fi.21, 25a Mi.21, 25I |
| 2 700 PLN | |
21827 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 150 PLN SPRZEDANY | |
21828 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. ze słabo odbitymi gwiazdkami, gwarancja Schmutz. | Fi.22a |
| 25 PLN | |
21829 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze czarnym, gwarancja. | Fi.22a Mi.22a |
| 20 PLN | |
21830 |
| 15 PLN | |
21831 |
| 15 PLN | |
21832 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Miszczak. | Fi.22a Mi.22a |
| 15 PLN | |
21833 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem czarnym z błędem B4 z poz. 41, ciężkie podlepki, gwarancja. | Fi.22aB4 Mi.22a |
| 30 PLN | |
21834 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z występującym tylko na tej wartości błędem na poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL.", gwarancja Mikstein z opisem. | Fi.22a B4 |
| 40 PLN | |
21835 |
| 200 PLN | |
21836 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, w bardzo ładnym stanie, gwarancja Kwaśniewski,. | Fi.22b |
| 1 320 PLN | |
21837 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, z lekko uszkodzoną lewą gwiazdką, sygnowany, gwarancja Gryżewski. | Fi.22b |
| 320 PLN | |
21838 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Krawczyk. | Fi.22b |
| 160 PLN | |
21839 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem fioletowym na wycinku z listu z Lublina 28.1.19, na korespondencji nie katalogowane, gwarancja Mikulski. | Fi.22b Mi.22b |
| 2 000 PLN | |
21840 |
| 180 PLN | |
21841 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.23a Mi.23A |
| 25 PLN | |
21842 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.23a Mi.23A |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
21843 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z błędem "uszkodzone P w POLSKA", gwarancja. | Fi.23a B Mi.23A |
| 40 PLN | |