Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
24393 |
| 70 PLN | |
24394 |
1945 Tydzień Ziemi Czerwieńskiej, marginesowy znaczek za 20 gr., gwarancja Schmutz. | Fi.29 |
| 80 PLN | |
24395 |
1945 kartka bez znaczka ze stemplem opłaty ryczałtowej. | |
| 180 PLN | |
24396 |
1945 Tydzień Ziemi Czerwieńskiej, karta z dekoracyjnym ornamentem przedstawiającym herby: Rzeszowa, Lwowa i Łańcuta; minimalnie słabszy stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.Cp31 |
| 150 PLN | |
24397 |
| 700 PLN | |
24398 |
1945 znaczek dopłaty nie wprowadzony do obiegu, lekkie załamania, gwarancja Schmutz. | Fi.D1 |
| 550 PLN | |
24399 |
1945 500 rocznica bitwy pod Warną, nie wprowadzony do obiegu (większość nakładu zniszczono) znaczek za 50 gr., bez gumy, prawy narożnik załamany, niska cena wywoławcza, sygnowany Kronenberg. | Fi.I |
| 300 PLN | |
24400 |
1945 Władysław Warneńczyk, znaczek nie wprowadzony do obiegu, gwarancja Schmutz. | Fi.I |
| 1 100 PLN | |