Aukcja 55. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
27002

1950 całostka z hasłem propagandowym 21a.

Fi.Cp124
10 PLN
27003

1950 całostka z hasłem propagandowym 18a.

Fi.Cp124
10 PLN
27004

1951 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 8 nadana miejscowo w Łodzi.

Fi.Cp124
15 PLN
27005

1951 groszy, całostka bez nadruku groszy wysłana z Jastarni.

Fi.Cp124, 550
10 PLN
27006

Fi.Cp124, 550
10 PLN
27007

1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (komplet 6 haseł propagandowych).

Fi.Cp125-130
200 PLN
27008

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta.

Fi.Cp126
15 PLN
27009

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

Fi.Cp127
15 PLN
27010

1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta.

Fi.Cp128
15 PLN
27011

1951 propaganda PKO.

Fi.Cp130
15 PLN
27012

1951 całostka błędem "kreska nad pierwszym Z w OSZCZĘDZAJ".

Fi.Cp130 B1
30 PLN
27013

1952 koperta na papierze białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe C.

Fi.Ck14xa
40 PLN
27014

Fi.Ck14ya
35 PLN
27015

Fi.Ck14ya
35 PLN
27016

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 21b.

Fi.Cp131
10 PLN
27017

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp131
10 PLN
27018

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 18b.

Fi.Cp131
10 PLN
27019

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 20b.

Fi.Cp131
10 PLN
27020

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 21b-23.

Fi.Cp132
40 PLN
27021

Fi.Cp132
40 PLN
27022

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, niezłożona (!), sygnatura III.52, układ haseł 19-18b.

Fi.Cp132
50 PLN
27023

Fi.Cp132
30 PLN
27024

Fi.Cp134
15 PLN
27025

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 22, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
25 PLN
27026

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 18b, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
25 PLN
27027

1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp135
10 PLN
27028

1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 22.

Fi.Cp135
12 PLN
27029

Fi.Cp135-137
350 PLN
27030

Fi.Cp132B
65 PLN
27031

40 PLN
27032

1956 Gmach WRN w Szczecinie.

Fi.Cp141
10 PLN
27033

1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk.

Fi.Cp141-144
80 PLN
27034

1956 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, komplet dwóch czystych kart.

Fi.Cp143I-II
35 PLN
27035

Fi.Ck21
30 PLN
27036

1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Fi.Cp147
20 PLN
27037

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN
27038

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

Fi.Ck26-27
40 PLN
27039

Fi.Cp150-151
20 PLN
27040

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta.

Fi.Cp154
15 PLN
27041

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart.

Fi.CP155-160
100 PLN