Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
23423 |
1921 wydanie okolicznościowe z okazji plebiscytu, gwarancja Schmutz. | Fi.32 |
| 20 PLN | |
23424 |
| 30 PLN | |
23425 |
| 30 PLN | |
23426 |
1921 wydanie okolicznościowe z okazji plebiscytu, gwarancja Schmutz. | Fi.34 |
| 40 PLN | |
23427 |
1921 wydanie okolicznościowe z okazji plebiscytu, gwarancja Schmutz. | Fi.35 |
| 45 PLN | |
23428 |
1921 wydanie okolicznościowe z okazji plebiscytu, znaczek z międzypolem, gwarancja Schmutz. | Fi.35 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
23429 |
| 45 PLN | |
23430 |
1921 wydanie okolicznościowe z okazji plebiscytu, gwarancja Schmutz. | Fi.37 |
| 30 PLN | |
23431 |
1921 wydanie okolicznościowe z okazji plebiscytu na Górnym Śląsku. | Fi.37 |
| 30 PLN | |
23432 |
1921 Olsztyn, banknot 10 fenigów, bardzo dobry stan zachowania. | |
| 50 PLN | |
23433 |
1921 Górny Śląsk - poczta powstańcza tzw. wydanie Korfantego, seria cięta i ząbkowana. | |
| 100 PLN | |
23434 |
1921 Górny Śląsk - poczta powstańcza tzw. wydanie Korfantego, znaczki ząbkowane. | |
| 50 PLN | |
23435 |
1921 znaczki tak zwanej "Poczty Zielonej" o charakterze prywatnym. | |
| 150 PLN | |
23436 |
1921 Górny Śląsk - poczta powstańcza tzw. wydanie Korfantego, znaczki cięte stemplowane. | |
| 100 PLN | |
23437 |
1921 Górny Śląsk - poczta powstańcza tzw. wydanie Korfantego, znaczki cięte. | |
| 40 PLN | |
23438 |
1921 Górny Śląsk - poczta powstańcza tzw. wydanie Korfantego, luzaki ząbkowane. | |
| 150 PLN | |
23439 |
1922 wydanie przedrukowe, seria. | Fi.41-3 |
| 30 PLN | |
23440 |
1923 wydanie dla Górnego Śląska, list wysłany 2.2 z Katowic do Kolonii, dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja. | Fi.150, 154, 158 Mi.7, 11, 15 |
| 250 PLN | |
23441 |
1923 wydanie dla Górnego Śląska, prawidłowo opłacony list miejscowy (koperta firmowa) przesłany 17.4 w Katowicach, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.158, 161 Mi.15, 18 |
| 600 PLN | |