Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
15451 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z niedobitym nadrukiem, sygnowany Esperantisto Filatelejo, gwarancja. | Fi.22a |
| 25 PLN | |
15452 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze czarnym, gwarancja. | Fi.22a Mi.22a |
| 20 PLN | |
15453 |
| 25 PLN | |
15454 |
1918 drugie wydanie lubelskie, mieszana frankatura ze znaczkiem okupacji austro-węgierskiej, list polecony wysłany 31.I. ze Sławkowa do Będzina, na terenie dyrekcji lubelskiej pod koniec stycznia zaczęło brakować znaczków (za prof. J.Auleytnerem) - stąd list obok polskich znaczków przedrukowych drugiego wydania lubelskiego za 10/30 i 25/40 hal. opłacono znaczkiem OA za 15 hal., na odwrocie kasownik odbiorczy, piękny stan, gwarancja i opis Walisch. | Fi.22a, 23a, OA60 |
| 4 200 PLN | |
15455 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem czarnym z błędem B4 z poz. 41, ciężkie podlepki, gwarancja. | Fi.22aB4 Mi.22a |
| 30 PLN | |
15456 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski, Jungjohann. | Fi.22a No Mi.22a K |
| 135 PLN SPRZEDANY | |
15457 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, z lekko uszkodzoną lewą gwiazdką, sygnowany, gwarancja Gryżewski. | Fi.22b |
| 320 PLN | |
15458 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Schmutz. | Fi.22b |
| 150 PLN SPRZEDANY | |
15459 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, w bardzo ładnym stanie, gwarancja Kwaśniewski,. | Fi.22b |
| 1 350 PLN | |
15460 |
1918 drugie wydanie lubelskie, FIOLETOWY NADRUK Z BŁĘDEM "HA zamiast HAL" NA LIŚCIE - znaczek za 10/30 hal z nadrukiem fioletowym - mieszana frankatura z parką znaczków za 3/15 hal i znaczkiem z czarnym nadrukiem za 10/30 hal, oba znaczki za 10/30 hal z błędem na 41 poz. "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki, HA zamiast HAL, brak kropki po HAL", list zagraniczny wysłany 31.I.1919 z Lublina do Wiednia, opłacony o 1 hal. ponad obowiązującą taryfą (25 hal), wynikający z braku znaczków o nominale 1 lub 5 hal., znaczki unieważnione unarodowionym kasownikiem austro-węgierskiej poczty polowej z wyciętym napisem K.u.k. ETAPENPOSTAMT; dla lepszej ekspozycji koperta rozcięta z trzech stron i nieco zmniejszona; znaczek z fioletowym nadrukiem jest rzadki i nie znany na korespondencji, stąd jego brak wyceny na liście, z błędem na liście unikalny walor, gwarancja Jungjohann. | Fi.22b B4, 21, 22a B |
| 20 000 PLN | |
15461 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, naturalne fałdy w papierze, gwarancja Schmutz. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 700 PLN | |
15462 |
| 1 200 PLN | |
15463 |
| 900 PLN | |
15464 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej gwiazdki, gwarancja. | Fi.23a |
| 40 PLN | |
15465 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.23a Mi.23A |
| 30 PLN | |
15466 |
| 100 PLN | |
15467 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 41 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.23a Mi.23A |
| 40 PLN | |
15468 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i opis Ryblewski. | Fi.23a B5 |
| 50 PLN | |
15469 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 450 PLN | |
15470 |
| 150 PLN | |
15471 |
| 240 PLN | |
15472 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku w cenie zwykłego znaczka, sygnowany, gwarancja. | Fi.24 |
| 20 PLN | |
15473 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 40 PLN | |
15474 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski. | Fi.24 Mi.24 |
| 40 PLN | |
15475 |
| 40 PLN | |
15476 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |
15477 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym normalnym i normalnym na stronie gumowanej, gwarancja Mikulski, Berbeka. | Fi.24Ndw Mi.24 |
| 480 PLN | |
15478 |
| 150 PLN | |
15479 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter CZTA", fałdy na gumie, podniesiona gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 20 PLN | |
15480 |
| 20 PLN | |
15481 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Gryżewski. | Fi.25a Mi.25I |
| 50 PLN | |
15482 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski. | Fi.25a Mi.25I |
| 25 PLN | |
15483 |
| 25 PLN | |
15484 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.25a Mi.25I |
| 25 PLN | |
15485 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 40 - brak liter TA, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.25aB10 |
| 60 PLN | |
15486 |
| 40 PLN | |
15487 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter ZTA", gwarancja Danowski. | Fi.25aB9 Mi.25I |
| 45 PLN | |
15488 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter ZTA", gwarancja. | Fi.25a B9 Mi.25I |
| 30 PLN | |
15489 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter ZTA", gwarancja Danowski. | Fi.25a B9 Mi.25I |
| 45 PLN | |
15490 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym (Fi.240.-), gwarancja i opis Schmutz. | Fi.25b Mi.25I |
| 200 PLN | |