Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
15174 |
1918 Przedbórz, znaczek II wydania z podwójnym ząbkowaniem, gwarancja Schmutz. | Fi.5Bs |
| 70 PLN | |
15175 |
1918 Przedbórz, pasek znaczków drugiego wydania, gwarancja Schmutz. | Fi.6B |
| 150 PLN | |
15176 |
| 100 PLN | |
15177 |
1918 Przedbórz, seria trzeciego wydania, gwarancja Schmutz. | Fi.7-10B |
| 60 PLN | |
15178 |
1918 Przedbórz, V wydanie, seria cięta, niegumowana - tak wydano część nakładu, gwarancja Brajer, Gryżewski. | Fi.15-18A Mi.15-18B |
| 30 PLN | |
15179 |
1918 Przedbórz, seria ciętych znaczków V wydania. | Fi.15-18A |
| 10 PLN | |
15180 |
1918 Przedbórz, seria piątego wydania, gwarancja Schmutz lub Krawczyk. | Fi.15-8A |
| 20 PLN | |
15181 |
1918 Przedbórz, seria piątego wydania, różne gwarancje. | Fi.15-8A |
| 20 PLN | |
15182 |
1918 Przedbórz, czworoblok znaczków V wydania. | Fi.16A |
| 15 PLN | |
15183 |
1918 Przedbórz, czworoblok znaczków V wydania. | Fi.18A |
| 15 PLN | |
15184 |
1918 Przedbórz, VIII wydanie, znaczek opłaty skarbowej za 15 hal., od znaczków opłaty odróżnia się krzyżykami zamiast kropek przy dacie. | |
| 70 PLN | |
15185 |
1918 Przedbórz, VIII wydanie, znaczek opłaty skarbowej za 5 hal., od znaczków opłaty odróżnia się krzyżykami zamiast kropek przy dacie. | |
| 50 PLN | |
15186 |
1918 Przedbórz, VIII wydanie, seria znaczków opłaty skarbowej, od znaczków opłaty odróżniają się krzyżykami zamiast kropek - przy dacie (5,10 i 15 hal.) lub po bokach nad napisem MIASTA PRZEDBORZA (20 hal.), lekkie ślady podlepek. | |
| 200 PLN | |
15187 |
1918 Tarnów, znaczki III wydania. | |
| 170 PLN | |
15188 |
| 100 PLN | |
15189 |
1918 Tarnów, znaczki drugiego wydania z odpiłowaną koroną orła. | |
| 190 PLN | |
15190 |
1918 Tarnów, znaczek III wydania z odwróconym i przesuniętym nadrukiem. | |
| 100 PLN | |
15191 |
1918 Warszawa, "10 FENYGÓW" - fioletowy stempelek opłaty doręczeniowej IV wydania, karta pocztowa wysłana 9.2 z Łodzi; doskonały stan zachowania. | Fi.13b |
| 50 PLN | |
15192 |
1918 Warszawa, "10 FEN." - fioletowy stempelek z orzełkiem opłaty doręczeniowej VI wydania, na liście wysłanym 7.IX z Tuttlingen do Warszawy, na froncie stempelek cenzury poznańskiej; znaczek poczty Rzeszy z perforacją firmową JS - Jetter & Scheerer; dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja. | Fi.21b |
| 300 PLN | |
15193 |
1918 Warszawa, zezwolenie na zakup ziemniaków ważne w okresie 28.X.1918-31.III.1919 !!! wydanie na papierze ze znakiem wodnym (wzory geometryczne); bardzo dobry stan zachowania. | |
| 60 PLN | |
15194 |
1918 Żarki, I wydanie, znaczek za 3 hal. na kompletnej opasce gazetowej jako potwierdzenie opłaty doręczeniowej, skasowany pieczątką z orłem i napisem "ŻARKI KRÓL.POLSKIE" w otoku; niefilatelistyczne całości ofrankowane znaczkami poczty miejskiej Żarek, należą do prawdziwych rarytasów; walor w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.1 |
| 3 000 PLN | |
15195 |
1918 Żarki, karta polowa in blanco z kasownikiem austriackiej poczty etapowej Dąbrowa in Polen z wyróżnikiem d oraz kasownikiem odbiorczym austriackiej poczty etapowej Żarki (Rainer 300 P) i stemplem poczty miejskiej w Żarkach. | Fi.1 |
| 160 PLN | |
15196 |
1918 Żarki, znaczek pierwszego wydania, gwarancja Schmutz. | Fi.1 |
| 60 PLN | |
15197 |
1918 Żarki, seria pierwszego wydania, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.1-3 |
| 150 PLN | |
15198 |
1918 Żarki, znaczek pierwszego wydania, gwarancja Schmutz. | Fi.3 |
| 60 PLN | |
15199 |
| 1 600 PLN | |
15200 |
| 130 PLN | |
15201 |
1918 Żarki, znaczek wydania przedrukowego, gwarancja Schmutz. | Fi.5b |
| 50 PLN | |
15202 |
1918 Żarki, wydanie przedrukowe znaczek za 24/12 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym zamiast czerwonym; jako opłata za doręczenie listu poleconego wysłanego 23.X za pośrednictwem urzędu etapowego w Dąbrowie (kasownik z wyróżnikiem "b"); unieważniony pieczątką z orłem i napisem "ŻARKI KRÓL.POLSKIE" w otoku; to najrzadsza i najwyżej wyceniana odmiana tego wydania (sam znaczek Fi.800.-); na korespondencji bardzo rzadkie; dekoracyjny walor w doskonałym stanie zachowania; sygnatura i gwarancja Plewka, podwójna gwarancja Mikstein. | Fi.6b, OA61, 62 |
| 4 000 PLN | |
15203 |
1918 Żarki, III wydanie, seria czysta (Mi.360 euro), piękny stan, gwarancja Ryblewski. | Fi.7-9 |
| 180 PLN SPRZEDANY | |
15204 |
1918 Żarki, seria drugiego wydania, gwarancja Ways. | Fi.7-9 |
| 100 PLN | |
15205 |
1918 Żarki, znaczek II wydania, gwarancja. | Fi.8 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
15206 |
| 400 PLN | |