Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
17726 |
1944 Warszawa walczy, całostka z doklejonymi znaczkami z serii herby miast za 20 f - Kraków i za 30 f - Lwów, ostemplowane grzecznościowo 15.IX; gwarancja. | Fi.Cp21, 19, 20 |
| 50 PLN | |
17727 |
1944 Herby miast - Wilno, całostka, czysta, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.Cp22 |
| 100 PLN | |
17728 |
1944 Herby miast - Wilno, całostka z wydrukowanymi na odwrocie życzeniami z okazji Bożego Narodzenia, wysłana 24.XII, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.Cp22a |
| 150 PLN | |
17729 |
1944 Herby miast - Kraków, całostka o oliwkowym znaku opłaty, czysta, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.Cp25 |
| 100 PLN | |
17730 |
1944 Herby miast - Kraków, całostka o oliwkowym znaku opłaty, wysłana 24.XII; niewielkie przebarwienia; gwarancja. | Fi.Cp25 |
| 100 PLN | |
17731 |
| 100 PLN | |
17732 |
1944 Święto artylerii, karta pocztowa - zaproszenie na obchody Barbarki, przesłana 3.XII, znak opłaty skasowany stemplem okolicznościowym z okazji rocznicy uruchomienia poczty obozowej; minimalnie słabszy stan zachowania; gwarancja Krawczyk. | Fi.Cp27 |
| 200 PLN | |
17733 |
| 320 PLN | |
17734 |
1944 "PŁONĄCA ŚWIECZKA U STÓP KOŁYSKI" błąd w rysunku karty świątecznej z ilustracją w kolorze czerwonym; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.Cp29a |
| 500 PLN | |
17735 |
1944 podwójna karta świąteczna z opłaconą odpowiedzią. | Fi.Cp30 |
| 300 PLN | |
17736 |
1944 karta świąteczna, gwarancja Schmutz. | Fi.Cp30A |
| 150 PLN SPRZEDANY | |
17737 |
1944 kartka z obiegu pocztowego złamana w połowie, gwarancja Schmutz. | Fi.Cp7z |
| 120 PLN | |
17738 |
| 130 PLN | |
17739 |
1944 kartka (110 x 70 mm) z obiegu bez ilustracji, zagięcie, gwarancja Schmutz. | Fi.Cp8y |
| 40 PLN | |
17740 |
1944 kartka grzecznościowo stemplowana, gwarancja Schmutz. | Fi.Cp8yII |
| 40 PLN | |
17741 |
1944 nalepki "Lis" wykonane jako protest przeciwko podawaniu jeńcom mięsa niewiadomego pochodzenia, gwarancja. | Fi.Ia, b |
| 797 PLN SPRZEDANY | |
17742 |
1944 nalepka "Lis" wykonane jako protest przeciwko podawaniu jeńcom mięsa niewiadomego pochodzenia na grzecznościowo stemplowanej całostce. | Fi.Ia, Cp21 |
| 320 PLN SPRZEDANY | |
17743 |
| 700 PLN | |
17744 |
1944 nalepka "Lis" wykonane jako protest przeciwko podawaniu jeńcom mięsa niewiadomego pochodzenia na kartce z obiegu, nalepka w kolorze niebieskim była stosowana tylko w jednym dniu 28.11.44, wymowna treść kartki nawiązująca do nalepki, gwarancja. | Fi.ib, Cp24 |
| 650 PLN | |
17745 |
1945 Tydzień Ziemi Czerwieńskiej, znaczek za 20 gr., gwarancja. | Fi.29 |
| 50 PLN | |
17746 |
1945 Tydzień Ziemi Czerwieńskiej, parka pionowa znaczków na wycinku skasowana 13.1, dodatkowo stempel okolicznościowy "TYDZIEŃ ZIEMI CZERWIEŃSKIEJ"; gwarancja. | Fi.29 |
| 150 PLN | |
17747 |
| 40 PLN | |
17748 |
1945 kartka bez znaczka ze stemplem opłaty ryczałtowej. | |
| 180 PLN | |
17749 |
1945 Tydzień Ziemi Czerwieńskiej, karta - zaproszenie na Opłatek Ziemi Czerwieńskiej, przesłana 10.I, dodatkowo odciśnięty stempel okolicznościowy; karta z dekoracyjnym ornamentem przedstawiającym herby: Rzeszowa, Lwowa i Łańcuta; doskonały stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.Cp31 |
| 270 PLN SPRZEDANY | |
17750 |
| 700 PLN | |
17751 |
1945 znaczek dopłaty nie wprowadzony do obiegu, lekkie załamania, gwarancja Schmutz. | Fi.D1 |
| 550 PLN | |
17752 |
1945 znaczek dopłaty nie wprowadzony do obiegu, poprawiana guma, gwarancja Schmutz. | Fi.D1 |
| 200 PLN | |
17753 |
1945 500 rocznica bitwy pod Warną, nie wprowadzony do obiegu (większość nakładu zniszczono) znaczek za 50 gr., bez gumy, prawy narożnik załamany, niska cena wywoławcza, sygnowany Kronenberg. | Fi.I |
| 300 PLN | |
17754 |
1945 500 rocznica bitwy pod Warną, znaczka za 50 gr. nie wprowadzono do obiegu, a większość nakładu zniszczono; w kilku arkuszach skasowano dolne znaczki - świetnie widoczne na tym narożnikowym egzemplarzu; tak powstały unikalne kasowane, gwarancja Schmutz. | Fi.I |
| 1 500 PLN | |
17755 |
1945 Władysław Warneńczyk, znaczek nie wprowadzony do obiegu, gwarancja Schmutz. | Fi.I |
| 1 100 PLN | |