Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
17258 |
1944 widoki zabytkowych budowli, 12 gr. fioletowa karta o sygnaturze I.44 z powtarzalną usterką występującą w części nakładu "uszkodzony górny szeryf litery E w POSTKARTE", czysta. | Fi.Cp9c z Mi.P12/03 |
| 120 PLN | |
17259 |
1944 formularz służbowy z Krakowa z zawiadomieniem o rozwiązaniu punktu abonamentowego znaczków w urzędzie Kraków 3 z obiegu pocztowego do Warszawy, formularz na całostce dla Portu Gdańsk. | Fi.Fcp2 |
| 1 800 PLN | |