Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
12275 |
1962-1963 zestaw znaczków, wraz z odmianami, zawartych w klaserze jubileuszowym - tom V; aby ułatwić zakup wyłączono z niego: arkusiki FIS (Ark.1149-51a), bloki 27a i b i 29I i II; można je będzie w dowolnym momencie dokupić; wycena zestawu według katalogu Fischera to 280 złotych; nabywcy krajowi otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.1144a-1308 Mi.1289-1456 |
| 200 PLN | |
12276 |
1962 Narciarskie Mistrzostw Świata FIS w Zakopanem, efektowna karta z dodatkową nalepką, przesłana 25.II z Zakopanego pocztą szybowcową, zorganizowaną specjalnie z okazji zawodów. | Fi.1149-1151a Mi.1294-1296A |
| 45 PLN | |
12277 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, komplet arkusików. | Fi.1149-51a ark. Mi.1297-9 |
| 340 PLN SPRZEDANY | |
12278 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, arkusik za 1.50 zł na bibułkowej przekładce międzyryzowej zamiast na normalnym papierze, fotoatest. | Fi.1151at ark. Mi.1299 |
| 1 800 PLN | |
12279 |
1962 pomniki męczeństwa, narożna parka z numerem walca. | Fi.1157 Mi.1305 |
| 10 PLN | |
12280 |
1962 XV Wyścig Pokoju, znaczek z błędem "kreska zamiast kropki między PRAGA i WARSZAWA". | Fi.1158s Mi.1306 |
| 15 PLN | |
12281 |
1962 wielcy Polacy, górny prawy znaczek z błędem "broszka", gwarancja Schmutz. | Fi.1169B1 Mi.1316I |
| 480 PLN | |
12282 |
1962 wielcy Polacy, górny prawy znaczek z rzadkim błędem "Konopnicka z broszką", gwarancja Schmutz. | Fi.1169s Mi.1316I |
| 850 PLN | |
12283 |
1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej, arkusik. | Fi.1189 ark. Mi.1337 |
| 35 PLN | |
12284 |
1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej FIP, komplet znaczków z przywieszkami: parek, trójek, czwórek. | Fi.1189Pw Mi.1337Zf |
| 30 PLN | |
12285 |
1962 VII Lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy w Belgradzie, dolny znaczek z błędem "ścięte V". | Fi.1194A B Mi.1342B |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
12286 |
1962 walka z malarią, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.1198-200 Mi.1346-48 |
| 150 PLN SPRZEDANY | |
12287 |
1962 Wystawa filatelistyczna "WOJSKO LOTNICTWO KOSMOS" - koperta pamiątkowa z dodatkową nalepką. | Fi.1202 Mi.1350 |
| 20 PLN | |
12288 |
1962 pierwszy zespołowy lot kosmiczny, seria w arkuszach sprzedażnych rozdzielonych pustopolem, brzegi arkuszy zagięte jak na skanie. | Fi.1202-3 Mi.1350-51 |
| 135 PLN SPRZEDANY | |
12289 |
1962 pierwszy zespołowy lot kosmiczny, seria z międzypolami i górnym marginesem. | Fi.1202-3 Mi.1350-1 |
| 40 PLN | |
12290 |
| 40 PLN | |
12291 |
1962pierwszy zespołowy lot kosmiczny, czworobloki rozdzielone pustopolami. | Fi.1202-3 Mi.1350-1 |
| 36 PLN SPRZEDANY | |
12292 |
1962 pierwszy zespołowy lot kosmiczny, seria w parkach rozdzielonych pustopolem. | Fi.1202-3 Mi.1350-1 |
| 40 PLN | |
12293 |
1962 pierwszy zespołowy lot kosmiczny, znaczek bez napisu PWPW. | Fi.1203B1 Mi.1351I |
| 20 PLN | |
12294 |
1962 Dzień Znaczka 1962, komplet dwóch kart maksimum. | Fi.1205-1206 Mi.1353-1354 |
| 30 PLN | |
12295 |
1962 25 lecie SD, dziewięcioblok znaczka za 60 gr. z rzadkim błędem na poz.28 "doniczka na parapecie", gwarancja Krawczyk. | Fi.1207 B1 Mi.1355 |
| 60 PLN | |
12296 |
1962 Rok Korczakowski i bajki Marii Konopmickiej, serie na kopertach FDC. | Fi.1209-14, 1216-21 Mi.1357-62, 1364-9&n |
| 20 PLN | |
12297 |
1962 Rok Korczakowski, znaczek za 60 gr. z błędem "dwukropek zamiast kropki po Y w PIERWSZY" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1210 B1 Mi.1358 |
| 30 PLN | |
12298 |
1962 Kongres Związków Zawodowych, sześćdziesięcio znaczkowy arkusz sprzedażny zagięty w połowie, w tym znaczek z błędem 1215s - "uszkodzone Z i W w ZWIĄZKÓW". | Fi.1215 Mi.1363 |
| 60 PLN | |
12299 |
1962 bajki Marii Konopnickiej, arkusz sprzedażny znaczka za 60gr. | Fi.1217 Mi.1365 |
| 65 PLN | |
12300 |
1962 M/S "Batory" - koperta z papeterii statku z pamiątkową nalepką, ostemplowana w agencji pokładowej 17.V. | |
| 20 PLN | |
12301 |
1962 rocznik kopert FDC (w tym 2 x 1149-1151a, b + Bl.24). | |
| 105 PLN | |
12302 |
1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej FIP, zestaw 5 arkusików o różnych odstępach (4,5mm; 5mm; 5,5mm; 6mm; 6,2mm) pomiędzy dołem napisu "FEDERACJI" na górnym marginesie arkusika, a rysunkiem znaczka; katalog wyróżnia tylko dwa typy arkusików o odstępie 4,5mm i 7,5mm; nieoceniony materiał porównawczy. | Fi.Ark.1189 Mi.Klb.1337 |
| 400 PLN | |
12303 |
1962 Kongres związków zawodowych, arkusik z nienotowanym dotąd typem błędu "uszkodzenie trąbki w znaku wodnym - III.1", widocznym na środku dolnego marginesu, gwarancja i opis Walisch. | Fi.Ark.1215 B Mi.Klb.1363 |
| 800 PLN | |
12304 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "żł zamiast zł" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.Bl.24 B1 Mi.Bl.26 |
| 40 PLN | |
12305 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "NARCIARSKIĘ" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.Bl.24 B2 Mi.Bl.26 |
| 40 PLN | |
12306 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, blok z błędem "Ę zamiast E w NARCIARSKIE", gwarancja i opis Walisch. | Fi.Bl.24 B2 Mi.Bl.26 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
12307 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "ZAKOPANÉ" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.Bl.24 B3 Mi.Bl.26 |
| 40 PLN | |
12308 |
1962 walka z malarią, blok z błędem "A zamiast Ą w MALARIĄ". | Fi.bl.25 B1 Mi.Bl.27 |
| 20 PLN | |
12309 |
1962 Pierwszy zespołowy lot kosmiczny, blok z nienotowanym dotąd typem błędu "uszkodzenie trąbki w znaku wodnym - III.4", widocznym pod ZESPOŁOWY, gwarancja i opis Walisch. | Fi.Bl.26b B Mi.Bl.28 |
| 800 PLN | |
12310 |
1963 karnet - "700 LAT MIASTA ŻNINA". | Fi.1046 Mi.1190 |
| 40 PLN | |
12311 |
1963 "ORP ISKRA SZKOLI NOWE KADRY OFICERÓW MORSKICH" Gdynia, znaczek na ilustrowanej kopercie ostemplowany okolicznościowo 30.VI; temat - ŻAGLOWCE. | Fi.1051 Mi.1195 |
| 20 PLN | |
12312 |
1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, nowodruk. | Fi.1054ND |
| 150 PLN | |
12313 |
1963 M/S "Batory" - list lotniczy na dekoracyjnej papeterii, wysłany z agencji pokładowej 7.XI do Warszawy, podczas postoju statku w Nowym Jorku. | Fi.1058, 1235 Mi.1214, 1383 |
| 70 PLN | |
12314 |
1963 rocznik znaczków czystych. | Fi.1222-1308 Mi.1370-1456 |
| 300 PLN | |