Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
6986 |
1889 bardzo wczesna kartka litograficzna z Sopotu ( Zoppot) na rzadkiej widokówce z motywem młyna, długi adres. | |
| 90 PLN | |
6987 |
1899 widokówka z Gdańska.Ładna litografia.Długi adres | |
| 90 PLN | |
6988 |
1900 około, widokówka Kłodzko - Gruss aus Glatz, litografia czysta, bardzo dobry stan zachowania. | |
| 120 PLN | |
6989 |
1900 około, widokówka Sopot - Familienbad und Promenade, podbarwiana litograficznie, czysta, doskonały stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
6990 |
1901 widokówka Gdańsk, z secesyjną tłoczoną ramką, z obiegu, doskonały stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
6991 |
1901 pocztówka wysłana z Warszawy do Berlina, widokówka Kościół Św. Katarzyny w Warszawie. | |
| 50 PLN | |
6992 |
1901 pocztówka wysłana z Warszawy do Berlina, widokówka Zamek Królewski w Warszawie. | |
| 50 PLN | |
6993 |
1902 widokówka Chełmno (Kulm), ramka litograficzna, z obiegu, doskonały stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
6994 |
| 38 PLN | |
6995 |
1906 rzadka karta pocztowa o charakterze patriotycznym wydana nakładem UNION POSTALE UNIVERSELLE RUSSIE. | |
| 50 PLN | |
6996 |
| 50 PLN | |
6997 |
1906 pocztówka wysłana z Warszawy do Kopenhagi, widokówka ul. Kanonia w Warszawie. | |
| 50 PLN | |
6998 |
1909 widokówka Częstochowa, czysta (zapisana z tyłu). | |
| 30 PLN | |
6999 |
1910 około, widokówka Śnieżka (Schneekoppe)- budynki na szczycie, czysta. | |
| 20 PLN | |
7000 |
1910 widokówka z Gdańska. | |
| 20 PLN | |
7001 |
1910 widokówka z Połczyna Zdroju. | |
| 15 PLN | |
7002 |
1911 widokówka Tatry - Staw Smerczyński w dolinie Kościeliskiej, czysta. | |
| 50 PLN | |
7003 |
1912 widokówka Grudziądz, litografia sygnowana RT, z obiegu, idealny stan zachowania. | |
| 120 PLN | |
7004 |
1912 widokówka Kołobrzeg (Kolberg), czysta. | |
| 80 PLN | |
7005 |
1912 widokówka Tarnopol, barwiona litograficznie, czysta. | |
| 60 PLN | |
7006 |
1913 widokówka Gdańsk, z obiegu. | |
| 25 PLN | |
7007 |
1913 widokówka Chełm, czysta. | |
| 40 PLN | |
7008 |
1913 widokówka Grudziądz, czysta. | |
| 35 PLN | |
7009 |
| 45 PLN | |
7010 |
1913 widokówka Tarnopol ul. 3 Maja. | |
| 25 PLN | |
7011 |
1913 widokówka z Szczecina. | |
| 10 PLN | |
7012 |
1914 widokówka Malbork, czysta. | |
| 70 PLN | |
7013 |
1914 widokówka Gdańsk, litografia, idealny stan zachowania. | |
| 100 PLN | |
7014 |
1914 widokówka Pelplin, z obiegu (z zeszyciku). | |
| 30 PLN | |
7015 |
1914 widokówka Starokonstantynów, czysta. | |
| 70 PLN | |
7016 |
1915 widokówka Wschowa (Fraustadt) - rynek, litografia sygnowana RW, z obiegu. | |
| 140 PLN | |
7017 |
1915 widokówka Przemyśl - walki na przedpolu twierdzy, czysta. | |
| 40 PLN | |
7018 |
1915 widokówka Poznań, z obiegu. | |
| 15 PLN | |
7019 |
1915 widokówka Żywiec, z obiegu. | |
| 40 PLN | |
7020 |
1915 widokówka Wrocław, z obiegu 1915. | |
| 20 PLN | |
7021 |
1915 Legiony Polskie - II pułk przy budowie kolei, karta pocztowa bez obiegu wydana nakładem Wiedeńskiej Delegacji NKN i Samarytanina na cele humanitarne. | |
| 25 PLN | |
7022 |
1915 Legiony Polskie - I Pułk - odpoczynek, karta pocztowa bez obiegu wydana nakładem Wiedeńskiej Delegacji NKN i Samarytanina na cele humanitarne. | |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
7023 |
1915 Legiony Polskie - II i III pułk w Karpatach., karta pocztowa z obiegu (1920r.) wydana nakładem Wiedeńskiej Delegacji NKN i Samarytanina na cele humanitarne. | |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
7024 |
1915 Legiony Polskie - MARCINKOWICE, karta pocztowa bez obiegu wydana nakładem Wiedeńskiej Delegacji NKN i Samarytanina na cele humanitarne. | |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
7025 |
1915 Legiony Polskie - w polu, karta pocztowa bez obiegu wydana nakładem Wiedeńskiej Delegacji NKN i Samarytanina na cele humanitarne. | |
| 25 PLN | |