Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
793 |
1918 Tarnów, znaczki drugiego wydania z odpiłowaną koroną orła. | |
| 220 PLN | |
794 |
1918 Tarnów, znaczek III wydania z odwróconym i przesuniętym nadrukiem. | |
| 100 PLN | |
795 |
1918 Warszawa, "10 FENYGÓW" - czerwony stempelek opłaty doręczeniowej IV wydania na liście wysłanym 7.2 z Barmen, stempelek cenzury poznańskiej. | Fi.13c |
| 60 PLN | |
796 |
1918 Warszawa, zestaw 27 kartek na chleb w formie znaczków, z okresu okupacji niemieckiej w czasie I wojny światowej. | |
| 150 PLN | |
797 |
1918 Warszawa, list z Częstochowy, stempel opłaty doręczeniowej poczty miejskiej. | |
| 20 PLN | |
798 |
1918 Żarki, seria pierwszego wydania, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.1-3 |
| 150 PLN | |
799 |
1918 Żarki, I wydanie, dwie czyste serie w pięknym stanie, każdy znaczek w obu typach - opisane w PZP str.27, gwarancja Mikstein, Gryżewski,. | Fi.1-3 t.1, 2 |
| 700 PLN | |
800 |
1918 Żarki, II wydanie, kasowana seria przedrukowa (Mi.300 euro), gwarancja Łaszkiewicz, Kapkowski. | Fi.4-6 |
| 300 PLN | |
801 |
1918 Żarki, II wydanie, kasowana seria w parkach (Mi.600 euro), widoczne są całe nadruki, gwarancja Schmutz. | Fi.4-6 |
| 700 PLN | |
802 |
1918 Żarki, list - druki wysłany z Dąbrowy 22.X.18 do Żarek, z Żarkach pobrano opłatę doręczeniową znaczkiem poczty miejskiej wydania przedrukowego, rzadkie, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.4a |
| 800 PLN SPRZEDANY | |
803 |
| 1 900 PLN | |
804 |
| 130 PLN | |
805 |
1918 Żarki, II wydanie, znaczek z podwójnym nadrukiem - 6 hal. czarny na 10 hal. różowym (Mi.600 euro), na rozciętej opasce gazetowej; unikalne oryginalne użycie pocztowe najrzadszego znaczka tej poczty doręczeniowej, stara gwarancja na znaczku Gryżewski. | Fi.4s Np |
| 6 000 PLN | |
806 |
1918 Żarki, III wydanie, dwie czyste serie w pięknym stanie, każdy znaczek w obu typach - opisane w PZP str.29, gwarancja Perzyński, Mikstein, Gryżewski, Falkowski, Schmutz,. | Fi.7-9 t.1, 2 |
| 400 PLN | |
807 |
1918 Żarki, znaczek II wydania, gwarancja. | Fi.8 |
| 25 PLN | |
808 |
| 400 PLN | |