Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
6490 |
1932 kartka z Gniezna do Berlina, sygnatura I-1932, hasło propagandowe F. | Fi.Cp48I |
| 10 PLN | |
6491 |
1932 kartka w sprawach żywnościowych. | Fi.Cp 54 |
| 40 PLN | |
6492 |
| 10 PLN | |
6493 |
1933 kartka z nadrukiem nowej wartości. | Fi.Cp58 |
| 70 PLN | |
6494 |
| 35 PLN | |
6495 |
1933 wydanie prowizoryczne, karta nr.45 z czarnym nadrukiem nowej wartości wykonanym w PWPW (cyfra 0 o mniejszym świetle otworu, kreski cieńsze); karta o sygnaturze "P.Z.G.Nr.235-5.000.000-25" wysłana 12.IV.1935 z urzędu Warszawa 2 do Krakowa, znak opłaty unieważnione wirnikiem propagandowym "POCZTA TO NAJPEWNIEJSZY INKASENT KORZYSTAJCIE ZE ZLECEŃ INKASOWYCH DO 2000 ZŁ"" (Myślicki 34 126). | Fi.Cp58II |
| 80 PLN | |
6496 |
| 40 PLN | |
6497 |
1935 kartka (na odpowiedź) z Grodna 1.7.35 do Warszawy. | Fi.Cp65B |
| 50 PLN | |
6498 |
1935 całostka z ilustracja nr 10. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
6499 |
1935 całostka z ilustracja nr 6. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
6500 |
1935 całostka z ilustracja nr 17. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
6501 |
1935 całostka z ilustracja nr 24. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
6502 |
1935 całostka z ilustracją 19 z obiegu. | Fi.Cp68 |
| 35 PLN | |
6503 |
1936 list z Lublina 8.X.36 do Janowa, ślady po archiwizacji. | Fi.Ck8 |
| 10 PLN | |
6504 |
| 40 PLN | |
6505 |
1937 całostka druk w sprawach żywnościowych z sygnaturą X-37. | Fi.Cp53 |
| 72 PLN SPRZEDANY | |
6506 |
1937 M/S Piłsudski - 15 gr, sygnatura V-1936, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! minimalnie słabszy stan zachowania. | Fi.Cp70 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
6507 |
| 60 PLN | |
6508 |
| 30 PLN | |
6509 |
1937 całostka z ilustracja nr 21. | Fi.Cp76 |
| 35 PLN | |
6510 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 13 - wnętrze chaty góralskiej, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia). | Fi.Cp77 |
| 60 PLN | |
6511 |
1938 list z Chełmna 30.12.38 do Torunia. | Fi.Ck10 |
| 10 PLN | |
6512 |
1938 koperta z wydrukowanym znakiem opłaty. | Fi.Ck10 |
| 40 PLN | |
6513 |
1938 koperta "20-lecie odzyskania niepodległości". | Fi.Ck10 |
| 80 PLN | |
6514 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym J, długość napisu KARTA POCZTOWA 53 mm. | Fi.Cp78 |
| 15 PLN | |
6515 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! | Fi.Cp78II |
| 20 PLN | |
6516 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! | Fi.Cp78II |
| 20 PLN | |
6517 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! minimalnie słabszy stan zachowania. | Fi.Cp78II |
| 15 PLN | |
6518 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe I - TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ! | Fi.Cp78II |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
6519 |
1938 całostka z sygnaturą I-1938. | Fi.Cp79 |
| 30 PLN | |
6520 |
| 20 PLN | |
6521 |
| 20 PLN | |
6522 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE. | Fi.Cp80 |
| 30 PLN | |
6523 |
1938 kartka z Grodna 30.VIII.39 do Dobryszew, sygnatura X-1938 i hasło propagandowe O. | Fi.Cp81 |
| 10 PLN | |
6524 |
| 10 PLN | |
6525 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe R - POCZTA PERONOWA ZAPEWNIA W PODRÓŻY ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM. | Fi.Cp81 |
| 25 PLN | |
6526 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr. | Fi.Cp83 |
| 60 PLN | |
6527 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 50. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN | |
6528 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 47. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN | |
6529 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 51. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN | |