Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
25280 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |
25281 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym normalnym i normalnym na stronie gumowanej, gwarancja Mikulski, Berbeka. | Fi.24Ndw Mi.24 |
| 480 PLN | |
25282 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja. | Fi.24No Mi.24K |
| 150 PLN | |
25283 |
| 150 PLN | |
25284 |
| 150 PLN | |
25285 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki z mocnym brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Petriuk. Rzadko obecnie oferowane są parki i większe kawałki z tego typu błędami, bardzo efektowne i ładne do specjalizacji. | Fi.25a Mi.25I |
| 150 PLN | |
25286 |
1918 drugie wydanie lubelskie, karta wystawowa z medalowego eksponatu z wieloblokiem znaczka za 45 hal. (w tym z błędem HAI zamiast HAL) oraz listem poleconym z Dąbrowy 12.2.19 do Żyrardowa, opłata połówką znaczka za 10 hal. bez nadruku, na odwrocie stempel odbiorczy. | Fi.25a Mi.25I |
| 1 600 PLN | |
25287 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter CZTA", fałdy na gumie, podniesiona gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 20 PLN | |
25288 |
| 20 PLN | |
25289 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk. | Fi.25a Mi.25I |
| 40 PLN | |
25290 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 40 - brak liter TA, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.25aB10 |
| 60 PLN | |
25291 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 45/80 hal., prawy z błędem na poz.30 "brak liter TA", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.25a B10 Mi.25I |
| 200 PLN | |
25292 |
| 40 PLN | |
25293 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Mikulski,. | Fi.25aNo Mi.25IK |
| 180 PLN SPRZEDANY | |
25294 |
| 80 PLN | |
25295 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, duże podlepki, gwarancja Jungjohann. | Fi.25b Mi.25I |
| 35 PLN | |
25296 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.25b Mi.25I |
| 100 PLN | |
25297 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
25298 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym z błędem "brak liter TA" i "zniekształcony orzeł", gwarancja Perzyński, z opisem Schmutz. | Fi.25b B10 Mi.25I |
| 500 PLN | |
25299 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z brzegowym, bardzo silnie uszkodzonym nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, z błędem na poz.10 "brak ZTA i prawej kreski", kilka pęknięć na gumie, gwarancja. | Fi.25b B9 Mi.25I |
| 180 PLN | |
25300 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja. | Fi.26 Mi.25II |
| 80 PLN | |
25301 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowym uszkodzeniem nadruku z lewej strony, gwarancja. | Fi.26 Mi.25II |
| 200 PLN | |
25302 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann. | Fi.26No Mi.25IIK |
| 150 PLN | |
25303 |
| 400 PLN | |
25304 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z częściowym "abklatschem" nadruku na odwrocie, bardzo ładny stan, gwarancja Schmutz. | Fi.27a Mi.26 |
| 300 PLN | |
25305 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 50/60 hal. z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja. | Fi.27a B5 Mi.26 |
| 50 PLN | |
25306 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał częściowo na górze znaczka, piękny stan, gwarancja Schmutz. | Fi.27a Mk Mi.26 |
| 300 PLN | |
25307 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z odwróconym nadrukiem, gwarancja Jungjohann BPP. | Fi.27a No Mi.26 |
| 300 PLN | |
25308 |
1918 drugie wydanie lubelskie, trzydziestoblok znaczków za 50/60 hal. z nadrukiem odwróconym; arkusz znaczka podstawowego był w momencie druku nieco zmarszczony, po rozprostowaniu dwa górne rzędy nadruków "odjechały" ku górze i odstęp między drugim i trzecim rzędem nadruków zwiększa się ku prawej; to unikalny błąd; dodatkowo trzydziestoblok zawiera trzy znaczki z brzegowym niedodrukiem lewej części nadruku i błędy: na poz.3 "uszkodzone K", na poz.6 "lewa gwiazdka 9 promienna", na poz.7 i 16 "brak kropki po HAL", na poz.9 "HAI zamiast HAL", na poz.12 "prawa gwiazdka zniekształcona", na poz.14 "niższe L i uszkodzone Z" i na poz.25 "krótsze A", w sumie osiem błędów, nie uwzględniając nawet rozsuwania się nadruków i usterek brzegowych, walor ma wysoką wycenę katalogową (Fi.10200.-) gwarancja Mikulski, Berbeka. | Fi.27a No B18, 1, 5, |
| 8 000 PLN | |
25309 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, lekko zmatowiony, ledwo widoczny ślad po podlepce, ładny stan, gwarancja. | Fi.27b Mi.26 |
| 400 PLN | |
25310 |
| 700 PLN | |
25311 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym z poz. 8 (charakterystyczne L w HAL", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.27b Mi.26 |
| 600 PLN SPRZEDANY | |
25312 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja i opis Weźranowski. | Fi.28 Mi.27 |
| 32 PLN SPRZEDANY | |
25313 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz. | Fi.28 Mi.27 |
| 80 PLN | |
25314 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Rachmanow, Jungjohann. | Fi.28No Mi.27K |
| 280 PLN | |
25315 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, zagięcie na gumie, gwarancja Schmutz. | Fi.28No Mi.27K |
| 300 PLN | |
25316 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, fałdy w papierze, gwarancja Schmutz. | Fi.28No Mi.27K |
| 220 PLN | |
25317 |
| 320 PLN | |
25318 |
| 1 000 PLN | |
25319 |
1918 drugie wydanie lubelskie, złamany narożnik, gwarancja. | Fi.29 Mi.28 |
| 10 PLN | |