Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
23651 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 7. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
23652 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 22. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
23653 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 20. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
23654 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 18. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
23655 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 12. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
23656 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 17. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
23657 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 10. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
23658 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 5. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
23659 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 19. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
23660 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
23661 |
1948 miesiąc przyjaźni polsko radzieckiej. | Fi.Cp108 |
| 25 PLN | |
23662 |
1949 kościół w Pniowie, całostka z sygnaturą VIII.47. | Fi.Cp103 |
| 30 PLN | |
23663 |
1949 Bolesław Bierut, sygnatura II.50, bez hasła propagandowego. | Fi.Cp109I |
| 120 PLN | |
23664 |
1949 Bolesław Bierut, MAKULATURA BARDZO SILNIE PRZESUNIĘTY POZIOMO DRUK - karta z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z I walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 1 kropka); walor w doskonałym stanie zachowania. | Fi.Cp109II |
| 250 PLN | |
23665 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2. | Fi.Cp111 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
23666 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
23667 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 13. | Fi.Cp112I |
| 85 PLN SPRZEDANY | |
23668 |
| 85 PLN SPRZEDANY | |
23669 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 5. | Fi.Cp112III |
| 50 PLN | |
23670 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 13. | Fi.Cp114 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
23671 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 99 z nadrukiem typu 4; dobry stan zachowania. | Fi.Cp115 |
| 150 PLN | |
23672 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4. | Fi.Cp115 |
| 100 PLN | |
23673 |
| 40 PLN | |
23674 |
1949 wydanie prowizoryczne, gwarancja Walocha. | Fi.Cp118 |
| 600 PLN | |
23675 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN | |
23676 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119I |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
23677 |
1949wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8. | Fi.Cp120 |
| 60 PLN | |
23678 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 12. | Fi.Cp122 |
| 30 PLN | |
23679 |
1950 Bolesław Bierut, hasło propagandowe 19. | Fi.Cp124 |
| 30 PLN | |
23680 |
1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (6 haseł). | Fi.Cp125-130 |
| 180 PLN | |
23681 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 15 PLN | |
23682 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 15 PLN | |
23683 |
| 15 PLN | |
23684 |
1951 propaganda PKO. | Fi.Cp130 |
| 15 PLN | |
23685 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, niezłożona (!), sygnatura III.52, układ haseł 19-18b. | Fi.Cp132 |
| 50 PLN | |
23686 |
| 15 PLN | |
23687 |
| 75 PLN | |
23688 |
1956 koperta wydania prowizorycznego kopert wycofanych z obiegu i skierowanych do użytku służbowego poczty. | |
| 50 PLN | |
23689 |
1956 Gmach WRN w Szczecinie. | Fi.Cp141 |
| 10 PLN | |
23690 |
1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk. | Fi.Cp141-144 |
| 80 PLN | |