Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
896 |
1944 Woldenberg, próbna odbitka znaczka z prezydentem W. Raczkiewiczem z podpisem autora J. Łonickiego, gwarancja Schmutz. | Fi.39 P |
| 500 PLN | |
897 |
1944 Woldenberg, kartka pocztowa opłacona znaczkiem "Rok Olimpijski" z kasownikiem okolicznościowym "Tydzień Ziem Wschodnich 18-25.VIII.44", gwarancja Schmutz. | Fi.41 |
| 150 PLN | |
898 |
1944 Woldenberg, seria z okazji wystawy "Tydzień Ziem Wschodnich" na okolicznościowym karnecie i stemplem pierwszego dnia obiegu. | Fi.42-44 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
899 |
1944 Woldenberg, blok wydania z okazji 500 rocznicy bitwy pod Warną, gwarancja Schmutz, | Fi.46 Bl. 5 |
| 200 PLN | |
900 |
1944 Woldenberg, kartka pocztowa opłacona znaczkiem za 10 fen. serii "Odrastający dąb" nadana z biblioteki 13.I.1945, gwarancja Schmutz. | Fi.47a |
| 100 PLN | |
901 |
1944 Woldenberg, list opłacony znaczkiem za 40 fen. serii "Odrastający dąb" nadany 23.XI.1944, koperta z lewej strony nieznacznie przycięta, gwarancja Schmutz. | Fi.50 |
| 100 PLN | |
902 |
1945 Poczta Bloku "D", odbitka próbna znaczka z okazji wyzwolenia obozu z podpisem autora T. Ptaszyckiego, gwarancja Schmutz. | Fi.4 P |
| 500 PLN SPRZEDANY | |
903 |
1955 Workuta, list lotniczy od zesłańca z Workuty do Polski. | |
| 100 PLN | |
904 |
| 100 PLN | |