Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
15052 |
1944 Herby miast - Kraków, całostka o oliwkowym znaku opłaty, czysta, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.Cp25 |
| 100 PLN | |
15053 |
| 100 PLN | |
15054 |
1944 Święto artylerii, karta pocztowa - zaproszenie na obchody Barbarki, przesłana 3.XII, znak opłaty skasowany stemplem okolicznościowym z okazji rocznicy uruchomienia poczty obozowej; minimalnie słabszy stan zachowania; gwarancja Krawczyk. | Fi.Cp27 |
| 200 PLN | |
15055 |
1944 "PŁONĄCA ŚWIECZKA U STÓP KOŁYSKI" błąd w rysunku karty świątecznej z ilustracją w kolorze czerwonym; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.Cp29a |
| 500 PLN | |
15056 |
1944 "Niebieski lis" na karcie pocztowej wysłanej 28.XI; znaczki-nalepki przygotowano na znak protestu przeciwko podawaniu jeńcom posiłków z mięsa niewiadomego pochodzenia (prawdopodobnie lisiego z pobliskiej fermy) i doklejano wyłącznie na przesyłkach doręcznych tego dnia, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.Ib |
| 600 PLN | |
15057 |
1945 Tydzień Ziemi Czerwińskiej, parka pionowa znaczków na wycinku skasowana 13.1, dodatkowo stempel okolicznościowy "TYDZIEŃ ZIEMI CZERWIŃSKIEJ"; gwarancja. | Fi.29 |
| 150 PLN | |
15058 |
1945 Tydzień Ziemi Czerwińskiej, karta - zaproszenie na Opłatek Ziemi Czerwińskiej, przesłana 10.I, dodatkowo odciśnięty stempel okolicznościowy; karta z dekoracyjnym ornamentem przedstawiającym herby: Rzeszowa, Lwowa i Łańcuta ; doskonały stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.Cp31 |
| 300 PLN | |
15059 |
| 700 PLN | |
15060 |
1945 500 rocznica bitwy pod Warną, znaczka za 50 gr. nie wprowadzono do obiegu, a większość nakładu zniszczono; w kilku arkuszach skasowano dolne znaczki i tak powstały unikalne kasowane, gwarancja Schmutz. | Fi.I |
| 1 125 PLN SPRZEDANY | |