Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
7026 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 10f/6 gr., z błędem "uszkodzone P w POCZTA" i spacją po lewej stronie nominału, gwarancja Falkowski. | Fi.3 B4 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
7027 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "plamka przy l", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B6 Mi.3 |
| 30 PLN | |
7028 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok z odwróconym nadrukiem, gwarancja Mikulski. | Fi.3No Mi.3K |
| 200 PLN | |
7029 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Weźranowski. | Fi.3No Mi.3K |
| 20 PLN | |
7030 |
| 50 PLN | |
7031 |
| 250 PLN | |
7032 |
| 80 PLN | |
7033 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 7 z błędem występującym w końcowej części nakładu "kropka między c i z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 B Mi.4 |
| 120 PLN | |
7034 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 21 z błędem występującym w części nakładu "uszkodzona prawa cyfra 5", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 B Mi.4 |
| 90 PLN | |
7035 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka między c i z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 B Mi.4 |
| 50 PLN | |
7036 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen./10 gr. z niekatalogowanym błędem "brak części litery F tzw. gwóźdź", gwarancja. | Fi.4 B |
| 120 PLN | |
7037 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen./10 gr. z niekatalogowanym błędem "uszkodzone o" i fragmentami podwójnego nadruku szczątkowego, gwarancja. | Fi.4 B |
| 120 PLN | |
7038 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja. | Fi.4B1 Mi.4 |
| 80 PLN | |
7039 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja Schmutz. | Fi.4B1 Mi.4 |
| 120 PLN | |
7040 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja Weźranowski. | Fi.4B1 Mi.4 |
| 40 PLN | |
7041 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "wcięcie w N", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 B2 Mi.4 |
| 60 PLN | |
7042 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzone ols", gwarancja Weźranowski. | Fi.4B9 Mi.4 |
| 40 PLN | |
7043 |
1918 seria pomnikowa, znaczki z nadrukiem z poz. 33-34, lewy znaczek z błędem występującym w części nakładu "uszkodzone ols", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 B9 Mi.4 |
| 150 PLN | |
7044 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Melnik. | Fi.4No Mi.4K |
| 80 PLN | |
7045 |
| 54 PLN SPRZEDANY | |
7046 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja Weźranowski. | Fi.5B1 Mi.5 |
| 75 PLN | |
7047 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka w lewej cyfrze 5", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.5 B10 Mi.5 |
| 120 PLN | |
7048 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzone N", ślad podlepki, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.5 B2 Mi.5 |
| 120 PLN | |
7049 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z bardzo rzadkim błędem "uszkodzone ols" na tym znaczku występującym tylko w niewielkiej części nakładu, gwarancja Schmutz. | Fi.5B9 Mi.5 |
| 450 PLN | |
7050 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z błędem "uszkodzone c", gwarancja Falkowski. | Fi.6 Mi.6 |
| 50 PLN | |
7051 |
1918 książka L.Schmutza i K.Sztaby "Znaczki wydania Poczta Polska / Gen.-Gouv. Warschau z 1918 i 1919 roku", najnowsza monografia tego wydania, obowiązkowa pozycja dla każdego zaawansowanego zbieracza tego wydania i Polski międzywojennej. | Fi.6-16 |
| 86 PLN SPRZEDANY | |
7052 |
1918 - 1919 kompletna seria kasowanych znaczków na wycinkach, najważniejsze wartości, gwarancja Schmutz inne w większości Krawczyk. | Fi.6-16 |
| 150 PLN | |
7053 |
1918 wydanie PP/GGW, seria na grzecznościowym liście poleconym z Łodzi. | Fi.6-16 Mi.6-16 |
| 200 PLN | |
7054 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem GGW błyszczącym, gwarancja i opis Miszczak. | Fi.6a Mi.6 |
| 100 PLN | |
7055 |
1918 wydanie PP/GGW, gwarancja Ryblewski. | Fi.6b Mi.6 |
| 40 PLN | |
7056 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem drugiej formy, górny znaczek z błędem "Poczto", znaczek z błędem podlepka, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.6 B8 Mi.6 |
| 450 PLN | |
7057 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z błędem "podniesione s", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.6bB6 Mi.6 |
| 300 PLN SPRZEDANY | |
7058 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z błędem "rozsunięte Po w Poczta i ols w Polska", dwie podlepki, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.6bB9 Mi.6 |
| 350 PLN | |
7059 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem GGW silnie błyszczącym, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.6c Mi.6 |
| 50 PLN | |
7060 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem GGW farbą anilinową, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.6d Mi.6II |
| 200 PLN | |
7061 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem GGW farbą anilinową, gwarancja Schmutz. | Fi.6d Mi.6 |
| 500 PLN SPRZEDANY | |
7062 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 3 fen. z nadrukiem drugą formą z błędem na poz.23 "uszkodzony dół litery l", gwarancja i opis Perzyński, Schmutz. | Fi.6II B |
| 200 PLN | |
7063 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 3 fen. z nadrukiem drugą formą lekko przesuniętym w pionie, na silnie błyszczącym nadruku GGW, bardzo ładny stan, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.6IIc |
| 250 PLN | |
7064 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 3 fen. z nadrukiem drugą formą na anilinowym nadruku GGW, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.6IId |
| 300 PLN | |
7065 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 3 fen. z nadrukiem drugą formą na anilinowym, nadruku GGW, w bardzo ładnym stanie, gwarancja Gryżewski, z opisem Schmutz. | Fi.6IId |
| 900 PLN | |