Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
6798 |
1921 Francuska Misja Wojskowa w Polsce, list wysłany z Warszawy 5.01.20 do Wersalu. | |
| 180 PLN SPRZEDANY | |
6799 |
1921 karta polecona z poczty polowej nr 23 23.IX.21 do Dowództwa 2/19 Kompanii Saperów, formularz wezwania do odbioru listu z Ameryki. ślady po archiwizacji poza tym stan karty bardzo dobry. | |
| 70 PLN | |
6800 |
1923 Samorząd Warwiszki - powstanie, jedno z najrzadszych wydań przedrukowych na polskich znaczkach (Fi.11000.-); znaczek za 50 f. z poz.21, cień śladu po podlepce, gwarancja Falkowski, Krawczyk; znaczek za 100 f. z poz.21, bez podlepki, sygnatura Plamsch, gwarancja Falkowski, Krawczyk; znaczek za 200 f. z poz.1, ślad po podlepce i opakowaniu w celuloid, stara sygnatura, gwarancja Krawczyk. | Fi.1-3 Mi.1-3 |
| 7 000 PLN | |
6801 |
1995 "75 ROCZNICA BITWY WARSZAWSKIEJ", dekoracyjna koperta pierwszego dnia obiegu. | Fi.3404 Mi.3552 |
| 12 PLN | |