Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
11300 |
| 10 PLN | |
11301 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16 Gdynia, sygnatura VIII-1931 wysłana z Warszawy do Niemiec. | Fi.Cp50I |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
11302 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
11303 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50I |
| 160 PLN | |
11304 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 110 PLN | |
11305 |
| 90 PLN | |
11306 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 150 PLN | |
11307 |
| 160 PLN | |
11308 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 90 PLN | |
11309 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 2, sygnatura VIII-1931, słabszy stan. | Fi.Cp50I |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
11310 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50II |
| 50 PLN | |
11311 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 50 PLN | |
11312 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 2 - Płock, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 200 PLN | |
11313 |
| 240 PLN | |
11314 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 9 - Toruń, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 320 PLN | |
11315 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 32 - Orłowo Morskie, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 360 PLN | |
11316 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 7, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 120 PLN | |
11317 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 5, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 160 PLN SPRZEDANY | |
11318 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 150 PLN | |
11319 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 160 PLN | |
11320 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 160 PLN | |
11321 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry, z tyłu drobne plamki. | Fi.Cp50IIa |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
11322 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 20, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 150 PLN | |
11323 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 28, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 170 PLN SPRZEDANY | |
11324 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, z krótką sygnatura XI-1931 długości poniżej 38,5 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
11325 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, z krótką sygnatura XI-1931 długości poniżej 38,5 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
11326 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 14, z krótką sygnatura XI-1931 długości poniżej 38,5 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN | |
11327 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 120 PLN | |
11328 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 160 PLN | |
11329 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIa |
| 160 PLN | |
11330 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 23, z krótką sygnatura XI-1931 długości poniżej 38,5 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
11331 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 17, sygnatura XI-1931, linie adresowe druk typograficzny. | Fi.Cp50IIb |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
11332 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 30, sygnatura XI-1931, linie adresowe druk typograficzny. | Fi.Cp50IIb |
| 160 PLN SPRZEDANY | |
11333 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura XI-1931, linie adresowe druk typograficzny. | Fi.Cp50IIb |
| 110 PLN SPRZEDANY | |
11334 |
| 10 PLN | |
11335 |
| 80 PLN | |
11336 |
1932 kartka w sprawach żywnościowych. | Fi.Cp 54 |
| 40 PLN | |
11337 |
| 10 PLN | |
11338 |
| 35 PLN | |
11339 |
1934 całostka wydania prowizorycznego, dwa minimalne podklejenia papieru na froncie. | Fi.Cp59 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |