Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
6135 |
1937 widokówka Gdańsk, czysta. | |
| 30 PLN | |
6136 |
1938 widokówka Nowogródek, z obiegu. | |
| 25 PLN | |
6137 |
1938 widokówka malarstwo Stachiewicz. | |
| 20 PLN | |
6138 |
| 10 PLN | |
6139 |
1938 widokówka wydawnictwa Towarzystwa Szkoły Ludowej. | |
| 20 PLN | |
6140 |
1938 widokówka Warszawa. | |
| 15 PLN | |
6141 |
| 10 PLN | |
6142 |
| 20 PLN | |
6143 |
1938 widokówka malarstwo Stryjeńska. | |
| 20 PLN | |
6144 |
1939 widokówka Świeradów (Bad Flinsberg), czysta. | |
| 15 PLN | |
6145 |
1940 widokówka Kraków, czysta. | |
| 10 PLN | |
6146 |
1943 widokówka Tatry - Górna trasa kolei linowej Kuźnice-Kasprowy W. z widokiem na szczyt Kasprowego (1988 m), czysta. | |
| 10 PLN | |
6147 |
| 10 PLN | |
6148 |
1943 widokówka Zakopane - Brama FIS, czysta. | |
| 10 PLN | |
6149 |
1947 widokówka Sanok. | |
| 30 PLN | |
6150 |
1950 widokówka Lublin. | |
| 20 PLN | |
6151 |
1950 widokówka Sanok. | |
| 20 PLN | |
6152 |
1950 widokówka Sanok. | |
| 20 PLN | |
6153 |
1951 widokówka Kalwaria Pacławska. | |
| 20 PLN | |