Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Aukcja 46. Wydania przedrukowe 1918-1919

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
24830

Fi.27b
Mi.26
700 PLN
24831

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, lekko zmatowiony, ledwo widoczny ślad po podlepce, ładny stan, gwarancja.

Fi.27b
Mi.26
400 PLN
24832

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebiesko czarnym, gwarancja bez opisu Schmutz.

Fi.27b
Mi.26
180 PLN
24833

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Łaszkiewicz.

Fi.28
Mi.27
70 PLN
24834

Fi.28
Mi.27
70 PLN
24835

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.28
Mi.27
76 PLN
24836

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter ZTA", fałdy na gumie, podniesiona gwarancja Schmutz.

Fi.28 B10
Mi.27
100 PLN
24837

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter ZTA", gwarancja Mikstein, Danowski.

Fi.28B9
Mi.27
90 PLN
24838

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Rachmanow, Jungjohann.

Fi.28No
Mi.27K
280 PLN
24839

Fi.28No B11
Mi.27K
1 000 PLN
24840

Fi.29
Mi.28
30 PLN
24841

Fi.29
Mi.28
80 PLN
24842

Fi.29
Mi.28
30 PLN
24843

Fi.29
Mi.28
30 PLN
24844

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski.

Fi.29
Mi.28
35 PLN
24845

Fi.29
Mi.28
30 PLN
24846

1918 drugie wydanie lubelskie, złamany narożnik, gwarancja.

Fi.29
Mi.28
10 PLN
24847

Fi.29
Mi.28
20 PLN
24848

Fi.29
Mi.28
15 PLN
24849

Fi.29
Mi.28
40 PLN
24850

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z nadrukiem z poz. 40 z błędem "brak TA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.29B10
Mi.28
70 PLN
24851

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter TA", gwarancja Danowski.

Fi.29B10
Mi.28
30 PLN
24852

Fi.29 B10
Mi.28
40 PLN
24853

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter ZTA", gwarancja Schmutz.

Fi.29 B10
Mi.28
50 PLN
24854

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku - brak liter ZTA, gwarancja Jungjohann.

Fi.29 B9
Mi.28
35 PLN
24855

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 40 z błędem "brak TA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.29BB10
Mi.28
30 PLN
24856

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, niewielka podlepka, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.29No
Mi.28K
300 PLN
24857

300 PLN
24858

Fi.30
Mi.29
1 000 PLN
24859

Fi.30B1
Mi.29
2 000 PLN
24860

Fi.30 B1
Mi.29
1 750 PLN
24861

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.25 "cienkie Z", w bardzo ładnym stanie, prawie niewidoczny cień śladu po podlepce, gwarancja i opis Sutclife, Schmutz.

Fi.30 B1
Mi.29
2 200 PLN
24862

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 5 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędami na poz.31 "uszkodzone litery "P w POCZTA, oraz P i O w POLSKA", kilka drobnych pęknięć na gumie, sygnatura firmowa Marwiński, gwarancja i opis pozycji Mikstein.

Fi.31 B
Mi.30
1 800 PLN
24863

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z nadrukiem z poz. 95, gwarancja Schmutz.

Fi.32I
Mi.31
135 PLN
24864

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 17 z uszkodzonymi literami PP, gwarancja Kronenberg.

Fi.32I
Mi.31
379 PLN
24865

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z nadrukiem z poz. 33, nieduża podlepka, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32I
Mi.31
180 PLN
24866

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z nadrukiem z poz. 55, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.32I
Mi.31
360 PLN
24867

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja Jungjohann.

Fi.32IB1
Mi.31
240 PLN
24868

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja Mikstein, Jungjohann.

Fi.32IB2
Mi.31
500 PLN
24869

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.32IB3
Mi.31
2 370 PLN