Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
18339 |
1918 Zduńska Wola - wydanie I, znaczek okupacji niemieckiej - "Gen.-Gouv. Warschau" za 2,5 f. z unikalnym nadrukiem lokalnym, bez gumy - znaczki te, dofrankowujące karty pocztowe z 7,5 f. do koniecznej opłaty 10 f. pozostawały niekiedy nieskasowane; inne czyste niespotykane, żadne nie są katalogowane, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Jungjohann BPP, Rachmanow, Bojanowicz. | Fi.1 |
| 6 000 PLN | |
18340 |
1919 Skałat, znaczki za 3 i 20 h. z lokalnym nadrukiem, piękny stan; gwarancja. | Fi.1, 5 |
| 250 PLN | |
18341 |
1919 Tarnów, znaczek z lokalnym nadrukiem. | |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
18342 |
1921 Słuck, wydanie Nadzwyczajnej Rady Słuczczyzny, nadruk białoruskiej Pogoni, skrótu rosyjskiego brzmienia nazwy Rady i nominału w walucie kopiejkowej, przygotowane jako znaczki opłaty za doręczanie listów w Słucku, niedoszłe do obiegu, znaczki złamane w poziomie. | |
| 180 PLN | |
18343 |
1921 wydanie Nadzwyczajnej Rady Słuczczyzny, nadruk białoruskiej Pogoni, skrótu rosyjskiego brzmienia nazwy Rady i nominału w walucie kopiejkowej, przygotowane jako znaczki opłaty za doręczanie listów w Słucku, niedoszłe do obiegu, seria czysta w czworoblokach. | Fi.1-3 |
| 500 PLN | |