Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
23841 |
1952 RFN, 100-lecie lądowania C.Schurza w Ameryce, znaczek czysty. | Mi.155 |
| 25 PLN | |
23842 |
1952 RFN, wydanie z dopłatą na pomoc społeczną (III), seria czysta. | Mi.156-59 |
| 170 PLN | |
23843 |
1952 RFN, obrady Światowego Związku Luteran w Hanowerze, znaczek czysty. | Mi.149 |
| 20 PLN | |
23844 |
1952 RFN, wydanie z dopłatą na młodzież, seria czysta. | Mi.153-54 |
| 60 PLN | |
23845 |
1953 RFN, Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna "IFRABA", seria czysta. | Mi.171-72 |
| 75 PLN | |
23846 |
1953 RFN, 50-lecie Niemieckiego Muzeum w Monachium, znaczek czysty. | Mi.163 |
| 35 PLN | |
23847 |
1953 RFN, 125 rocznica urodzin H.Dunanta, założyciela Czerwonego Krzyża - laureata pokojowej nagrody Nobla w 1901 roku, znaczek czysty. | Mi.164 |
| 30 PLN | |
23848 |
1953 RFN, niemieccy jeńcy wojenni, znaczek czysty. | Mi.165 |
| 10 PLN | |
23849 |
1953 RFN, "Pomocnicy ludzkości" (Helfer der Menschheit) IV, 20+10 Pf. Johann Christian Senckenberg - frankatura pojedyncza, list wysłany 31.12 z Horb do Ittenhausen, dodatkowo znaczek obowiązkowej dopłaty. | Mi.175, 8 |
| 50 PLN | |
23850 |
1953 RFN, zapobieganie wypadkom komunikacyjnym, znaczek czysty. | Mi.162 |
| 25 PLN | |
23851 |
1953 RFN, 100 rocznica urodzin prof.P.Erlicha i E.v.Behringa, znaczek czysty. | Mi.197 |
| 15 PLN | |
23852 |
1953 Berlin, powstanie ludowe w Berlinie wschodnim, seria czysta. | Mi.110-11 |
| 60 PLN | |
23853 |
1953 RFN, wydanie z dopłatą na pomoc społeczną (IV), seria czysta. | Mi.173-76 |
| 120 PLN | |
23854 |
1954 Berlin, 5 rocznica śmierci R.Straussa, znaczek czysty. | Mi.124 |
| 20 PLN | |
23855 |
1954 Berlin, śmierć prof. E.Reutera, znaczek czysty. | Mi.115 |
| 10 PLN | |
23856 |
1954 prezydent T.Heuss - wydanie obiegowe, seria czysta w pięknym stanie. | Mi.177-96 |
| 420 PLN | |
23857 |
1954 Berlin, Narodowa Wystawa Znaczków Pocztowych, znaczek czysty. | Mi.120 |
| 20 PLN | |
23858 |
1954 RFN, wydanie z dopłatą na pomoc społeczną (V), seria czysta. | Mi.200-203 |
| 75 PLN | |
23859 |
1954 RFN, 1200 rocznica śmierci św.Bonifacego - Apostoła Niemiec, znaczek czysty. | Mi.199 |
| 10 PLN | |
23860 |
1955 RFN, Lufthansa, seria czysta. | Mi.205-08 |
| 50 PLN | |
23861 |
1955 Berlin, 1 rocznica śmierci W.Furtwänglera, znaczek czysty. | Mi.128 |
| 35 PLN | |
23862 |
1956 RFN, Opieka nad dziećmi, seria znaczków na liście wysłanym 2.10 z Emerfeld do Dintenhofen. | Mi.243-246 |
| 50 PLN | |
23863 |
1957-59 Saara (Bundesland), komplet czysty w ładnym stanie w cenie dwu serii obiegowych. | Mi.379-448 |
| 120 PLN | |
23864 |
1959 RFN, otwarcie sali koncertowej Beethovenhalle w Bonn, blok ostemplowany na dekoracyjnej kopertcie w pierwszym dniu obiegu, doskonały stan zachowania; temat - MUZYKA. | Mi.Bl.2 |
| 250 PLN | |
23865 |
1977 RFN, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.MH21 |
| 15 PLN | |
23866 |
1977 Berlin Zachodni, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.MH10 |
| 15 PLN | |
23867 |
1989 Berlin Zachodni, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.MH15 |
| 80 PLN | |
23868 |
1990 NRD, zeszycik znaczków z napisem DEUTSCHE POST, który ukazał się w sprzedaży w ostatnim dniu funkcjonowania poczty NRD; bardzo dobry stan zachowania. | Mi.MH10 |
| 30 PLN | |
23869 |
1990 DEUTSCHE POST, zeszycik znaczków, który ukazał się w sprzedaży w ostatnim dniu funkcjonowania poczty NRD; bardzo dobry stan zachowania. | Mi.MH10 |
| 40 PLN | |
23870 |
1991 RFN, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.MH26b |
| 20 PLN | |